Академія інноваційного розвитку освіти

Навчально-практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти»

Навчально-практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти»

З 27 по 31 жовтня 2014 р. на базі Університету менеджменту освіти (м. Київ) відбувся навчально-практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти».

Захід організований та проведений Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти спільно з Університетом менеджменту освіти та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Мета заходу – формування нового бачення освітнього та управлінського процесу в навчальних закладах, підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями.

У роботі навчально-практичного семінару взяло участь більше ніж 60 осіб з Київської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Полтавської та Хмельницької областей, а саме вчителі початкової та середньої школи, методисти, директори та заступники директорів шкіл.

Під час роботи семінару було проведено круглі столи, тренінги, майстер-класи, за напрямами:

  • використання сучасних інноваційних технологій в управлінні ЗНЗ, ДНЗ, РМК;
  • інформаційні-комунікаційні технології в початковій та основній школі;
  • психолого-педагогічні аспекти навчання у школі;
  • підготовка тьюторів.

Учасники семінару мали змогу взяти учать у тренінгах провідних ІТ-компаній українського та світового ринку: Microsoft, Panasonic, InterSystems, Інтер-технології, МЦФЕР-Україна.

Захід був організований на виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014-2016 роки.

Skip to toolbar