Академія інноваційного розвитку освіти

Навчання

Академія інноваційного розвитку освіти проводить  навчально-практичні семінари та тренінги різних категорій слухачів:

Програма Академії передбачає вивчення питань, пов’язаних з удосконаленням змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів  в управлінський діяльності тощо.

Після прослуховування курсу слухач отримує сертифікат від Академії інноваційного розвитку освіти

Інформація про виданий сертифікат публікується в онлайн-реєстрі одразу після видачі.

Документи ТОВ «Академія Інноваційного розвитку освіти» (сертифікати, свідоцтва тощо), як суб’єкта підвищення кваліфікації, зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА

«АІРо» включає наступні центри:

  • НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР: організація навчання (майстер-класи, тренінги) відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі. Наші викладачі є авторами тренінгових занять, майстер-класів, тощо які дають слухачам тільки перевірені на власному досвіді стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні. Також пропонуємо широкий вибір навчальних курсів для батьків та учнів.

Навчальний центр «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Виїзні тренінги «EDUCATION TOUR»

Вебінари

Дистанційні курси «DISTANCE WORKSHOP»

Всеукраїнська літня школа «АІРо»

Центр міжнародного досвіду «EDUCATIONAL TOURISM»

  • БАЗА ПРАКТИЧНОГО ДОСВІДУ:  база містить освітні Інтернет-ресурси, освітні проекти, які стануть знахідкою в постійному процесі модернізації освіти
  • ОСВІТНІЙ КОНСАЛТИНГ:  процес консультування включає в себе: сприяння у реалізації інноваційного освітнього проекту, експертний аналіз, вироблення рекомендацій, а також пошук фахівців для вирішення відповідних питань. Проста форма звернення
  • КНИЖКОВИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР: пропонує найкращі вітчизняні практичні розробки (друкована, аудіо- продукція), які доступні усім, хто зацікавлений в отриманні якісних знань і професійному зростанні, незалежно від базової освіти, віку та місця роботи. 
 
  •  

Наші нагороди та відзнаки

 

Skip to toolbar