Академія інноваційного розвитку освіти

Максимова Оксана

Максимова Оксана Миколаївна

Експерт з питань впровадження ІКТ в освітньому процесі, спікер всеукраїнських семінарів та конференцій, адміністратор та модератор хмарного середовища навчального закладу Конотопська ЗОШ № 11, учитель-тренер програми «Хмарні сервіси в освіті». Експерт з питань впровадження ІКТ в освітньому процесі, спікер всеукраїнських семінарів та конференцій, сертифікований тренер ТОВ Крео Сінержі ТМ Intboard.

Досвід роботи:

  • вчитель інформатики, математики, фізики, Конотопської ЗОШ № 11;
 • тренінги для методистів, вчителів України

Проведені тренінги:

  • 16.012.16 в компанії Майкрософт, м. Київ ІІ Всеукраїнський Фестивалі педагогічних ідей з використання ІКТ. У номінації навчальний проект ІІ місце отримав проект «Вишиванка – символ України!». Виконавці проекту – учні Конотопської ЗОШ № 11, координатор проекту Максимова О. М.
  • 18.01.17 Максимова Оксана, провела тренінг за проектом “Хмарні сервіси в освіті” з використання хмарних сервісів Office365 для вчителів та зуступників директорів м. Суми та Сумської області.
  • 11.02.17 Максимова Оксана, стала учасником Київ. Edcamp. (Не) конференція “Прогресивні зміни в початковій школі”. Та була обрана спікером учительської сесії з доповіддю «Хмарні сервіси в проектній діяльності».
  • 24.03.17 Максимова Оксана стала учасником Міні-EdCamp Vinnytsia 2017 (Не) конференція “Прогресивні зміни в початковій школі”. Максимова Оксана була обрана спікером учительської сесії з доповіддю «Хмарні сервіси в проектній діяльності».
  • 4-6 квітня 2017 Сертифікований вчитель-експерт компанії Microsoft Максимова Оксана провела тренінг Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи» у місті Деражня, Хмельницької області.
  • 29-30 квітня 2017 Максимова Оксана, стала учасником EdCamp Ukraine 2017 (Не) конференція. Та була обрана спікером учительської сесії з доповіддю «Хмарні сервіси в проектній діяльності».
  • 30, 31 травня та 01 червня 2017 відбувся тренінг Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи». Заняття проводила сертифікований вчитель-експерт компанії Microsoft Максимова Оксана. В тренінгу взяли участь 16 вчителів Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів.
  • Червень 2017 р. Була спікером та навчала групу новачків під час ІІІІ літньої школи у с. Залізний Порт.

Автор 3 друкованих праць: з них 2 розробки проектів,  1 стаття, 2 навчально-методичних посібників


Автор тренінгів:

Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи

Створення опитувань та тестів у Forms, Quizizz та транспонування їх у Teams

 

Skip to toolbar