Академія інноваційного розвитку освіти

Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища школи

Познайомити та практично показати модель використання хмаро орієнтованого середовища на уроках інформатики, біології та хімії, української мови, природознавства, у роботі класного керівника, у роботі адміністрації загальноосвітнього навчального закладу. Презентувати хмарні сервіси Офіс 365 для створення якісних уроків з використанням електронної пошти Outlook, електронного календаря, текстового редактора Word Online, електронної книги Excel Online, електронного записника OneNote, редактора презентацій PowerPoint Online, Sway, One Note Classroom, Skype для бізнесу, Forms. ……………………

Завдання навчального тренінгу чи дистанційного курсу:

1.   Реєстрація власного аккаунта у хмарині.

2. Практична робота з різними сервісами в Офіс 365: електронна пошта Outlook, електронний календар, текстовий редактор Word Online, електронні книги Excel Online, електронний записник OneNote, редактори презентацій PowerPoint Online, Sway, One Note Classroom, Skype для бізнесу, що дає можливість створити якісний урок.

Результати:

Учасники тренінгу чи дистанційного курсу ознайомляться з інтенсифікацією процесу навчання інформатики, біології та хімії, української мови, природознавства, класного керівника, за допомогою використання хмарного середовища Офіс 365. Дізнаються про хмарні сервіси, що дають можливість створити якісний урок з різних предметів з використанням хмарних сервісів: електронна пошта Outlook, електронний календар, текстовий редактор Word Online, електронні книги Excel Online, електронний записник OneNote, редактори презентацій PowerPoint Online, Sway, One Note Classroom, Skype для бізнесу. Отримають практичні навички використання Офіс 365 на різних етапах уроку, а також хмарні блокноти OneNote з інформатики, біології та хімії, української мови, природознавства.

  • Ознайомляться з інтенсифікацією процесу навчання інформатики, біології та хімії, української мови, природознавства, за допомогою використання хмарних сервісів.
  • Дізнаються про електронну пошту Outlook, електронний календар, текстовий редактор Word Online, електронні книги Excel Online, електронний записник OneNote, редактори презентацій PowerPoint Online, Sway, One Note Classroom, Skype для бізнесу, що дає можливість створити якісний урок.
  • Отримають практичні навички використання хмарних сервісів на різних етапах уроку, а також хмарні блокноти OneNote до уроків з різних предметів.
    Організація різних типів уроків, позакласних заходів з використанням хмарних сервісів.

Подати заявку

Оплатити онлайн

 


Навчання за даною тематикою можливо пройти очно та дистанційно. Подати заявку можна за посиланнями, які розташовані нижче.


Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND ⇒

Дистанційне навчання Distance workshop ⇒

 

Skip to toolbar