Академія інноваційного розвитку освіти

Умови участі у дистанційному курсі Distance workshop

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як прийняти участь у дистанційному курсі Distance workshop


  1. Для участі в обраному дистанційному курсі учаснику необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку.
  2. Після відправлення Заявки учаснику надсилається Лист-запрошення від АІРо з квитанцією. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування місця.
  3. Учасник зараховується на дистанційний курс після оплати організаційного внеску та надісланої копії квитанції на електронну пошту АІРо (air.edu.ua@gmail.com).
  4. Після оплати тренінгу та формування групи, учасник отримує відповідні інструкції для того, щоб розпочати дистанційне навчання. Навчання проходитиме на закритій навчальній платформі, де кожен слухач курсу отримає логін і пароль, який дозволить у будь-який час заходити в обраний курс і виконувати завдання.

Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

  • Організаційний внесок за трьохтижневий курс – 600 грн. Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок через ПриватБанк зручним для учасника способом. Також є можливість Оплатити онлайн
  • Після успішного проходження відповідного дистанційного курсу, що триває три тижні (15 годин), учасник отримує електронний сертифікат.
  • Після проходження двох 3-тижневих курсів з будь-якої вибраної тематики, загальна кількість яких становить 30 год., кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.
  • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі (для повернення коштів потрібна буде заява учасника, заповнена відповідним чином), або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.
  • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.comабо в телефонному режимі  (тел.+38066-202-77-17).

 

   

Skip to toolbar