Академія інноваційного розвитку освіти

Воєнний щоденник освітян

Воєнний щоденник освітян

Шановні колеги!

У цей буремний для України час освітяни не тільки з усіма сидять в укриттях, хвилюються за своїх рідних, борються за своє життя, а й ведуть онлайн уроки, підтримують учнів, готують укриття, ведуть інформаційну війну з противником, а дехто боронить свою землю зі зброєю в руках.

Представляємо вам перші сторінки Воєнного щоденника освітян https://cutt.ly/4AGQc0a

Звертаємо вашу увагу, що в умовах воєнного часу ми дотримуємося інформаційної безпеки наших дописувачів, а саме:

  1. Не публікуємо точне місце працевлаштування та повні імена освітян
  2. Не публікуємо фотографії та відеоматеріал з дітьми
Зверніть увагу, що ми не включили до Воєнного щоденника рекомендації у вигляді презентацій або інфографіки стосовно того, як пережити авіаобстріл або що треба взяти з собою у бомбосховище. Ми розуміємо, що це важлива інформація, але її дуже багато на теренах Інтернету.
Ми сподіваємось, що «Воєнний щоденник» стане майданчиком емоційної розрядки освітян та підтримки один одного.

Нагадуємо, що Академія інноваційного розвитку освіти створила новий проєкт для освітян «Воєнний щоденник освітян». Кожен учитель будь-якого навчального закладу, вихователь дитячого садочка, викладач вищого навчального закладу може написати про свої переживання та емоції, думки та події, які вплинули на ваші рішення, маленькі та великі радощі в ці дні. Також можна зробити фото або записати невеличке відео.

Кожен день свої матеріали надсилайте на електронну адресу vijskovijsodennikosvitan@gmail.com Обов’язково підписуйте свої записи у щоденник: прізвища та ім’я, область, населений пункт, навчальний заклад. Якщо хтось хоче взяти участь анонімно –  зробить приписку. Ми не будемо оприлюднювати ваше прізвище.

 

Нехай весь світ почує думки освітян України!

Skip to toolbar