Академія інноваційного розвитку освіти

Як замовити вебінар від АІРо

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як замовити вебінар від АІРо


  1. Для проведення навчального вебінару у Вашому закладі (установі) необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку.
  2. Після відправлення Заявки контактній особі (замовнику) надсилається Інформаційний лист про опрацювання Заявки. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування дати та часу проведення вебінару.
  3. Протягом трьох робочих днів із замовником зв’язується координатор АІРо для уточнення поданої інформації та уточнення списку учасників вебінару (прізвище, ім’я, по батькові, посада та електронна пошта) для оформлення сертифікатів. ДАТА та ЧАС проведення тренінгу узгоджується безпосередньо з тренером АІРо.
  4. Після узгодження організаційних питань контактній особі (замовнику) надсилається рахунок для оплати вебінару.

Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

  • Для проведення вебінару кількість учасників повинна бути не менше 15-20 осіб.
  • Організаційний внесок за один замовлений вебінар становить 200 грн. з кожного учасника.
  • Після проведення тематичного вебінару кожен учасник отримує на електронну скриньку електронний сертифікат та матеріали заходу.
  • Після проходження будь-яких десяти вебінарів від АІРо, кожний з учасників отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
  • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій.
  • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17).
Skip to toolbar