Академія інноваційного розвитку освіти

Сушко Лана

Сушко Лана

Лана Сушко має досвід роботи вчителем англійської більше 20 років. Протягом цього періоду вона працювала в Олександрійській гімназії, Святошинській гімназії,  international House Kyiv, British Council Kyiv, International Language Centre в якості вчителя англійської, театральної англійської та завуча.

Останні 9 років успішно поєднує роботу вчителя та тренера вчителів. У 2013 році відкрила свою Студію Освіти для Викладачів СОВа, метою якої є допомогати вчителям та навчальним закладам покращувати якість викладання іноземної мови за комунікативною методикою.
 
Лана Сушко отримала дипломи українського та міжнародного зразків (CELTA, 2005, IHCYLT, 2006, DELTA M1, 2015)

Лана постійно підвищує свій професійний рівень: відвідує конференції у якості слухача та доповідача (Португалія, 2008; Італія, 2009; Англія, 2010; Польща, 2016; Україна, 2005-2017; Іспанія 2018). А також в якості директора та тренера Студії Освіти для Вчителів організовує та проводить конференції для вчителів України.

Студія Освіти для Викладачів СОВа – це тренінговий центр для викладачів іноземних мов, якому в цьому році виповнилося 5 років. Наша головна мета – допомогти вчителям англійської мови підвищити рівень своєї кваліфікації та більш ефективно навчати учнів за допомогою комунікативної методики.

• 5 (6)-денний тренінг (60 акад.год.) (існує декілька рівнів, які можна проходити в будь-якому темпі) – інтенсив, в якому ідеально поєднані теорія та практика;

• професійні конференції для викладачів англійської мови (Teacher Training Day) для спілкування професіоналів, обміну досвідом, новими ідеями та сучасними методиками;

• «Тренінг на замовлення», це тренінги, що розробляються суто під потреби клієнта. Тематики узгоджуються з замовником. Програма та місце проведення може варіюватися від одноденного семінару в Києві до двохтижневого табору в регіонах України;

• «Cупервізія шкіл», що включає діагностику та аналіз рівня викладання англійської мови в школі, індивідуальний тренінг, заснований на виявлених потребах, та практична корекція викладання.


Автор тренінгів:

“Tips and tricks for primary school English teachers” «Поради та секрети для вчителя англійської в молодшій школі»

 

Skip to toolbar