Академія інноваційного розвитку освіти

Бутурлим Тетяна

Бутурлим Тетяна Іванівна

Кандидат педагогічних наук, керівниця освітнього центру «Школа успіху».

  • Півфіналістка Національної освітньої премії «Global Teacher Prize Ukraine – 2018».
  • Учитель-інноватор: авторка технології формування ґендерної культури старшокласників у процесі вивчення української літератури, технології формування успішної особистості в умовах творення нової української держави.
  • Учасниця 68 конференцій, 4 афілійованих (не)конференцій міні-EdCamp (Ніжин, Конотоп, Чернігів), IV Національної (не)конференції для вчителів України EdCamp Ukrainе, 35 освітянських всеукраїнських та обласних конкурсів.
  • Авторка 151 публікації, 28 відкритих уроків і виховних заходів, 16 майстер-класів та практичних семінарів, освітнього онлайн-ресурсу  «Шлях до самовдосконалення сучасного педагога», «Школа успіху», групи «Підготовка до ЗНО зукраїнської мови та літератури» у  «Facebook», 8 відеоуроків з української мови, 29 географічних відеохвилинок, співавторка 10 відеоуроків патріотичного виховання старшокласників, 9 дизайн-проектів старшої школи майбутнього, 20 літературних відеохвилинок.
  • Учасниця Міжнародного проекту «Молодь дебатує» (Німеччина, 2018), Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні ЄС-ПРООН (Польща, 2011 р.), Міжнародного проекту «Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» (Чернігів, 2018).
  • Координаторка І-ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Українська та світова література в сучасному контексті» (Ніжин, 2012-2015).
  • Спікерка V Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» (Київ, 2014), VІІІ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій (Черкаси, 2014), «Web-STEM-школа» (Київ, 2018).
  • Засновниця «Клубу щасливих освітян», одна із членів освітнього осередку «ПедХаб – Ніжин», авторка проекту «Інноваційний Олімп освітян України».

Розробляє онлайн-тести в програмах «Classtime», «Triventy», «Quizlet», «Kahoot», «LearningApps», наліпки на сайті en.linoit.com, генерує QR-коди, конструює інфографіку на платформі «Piktochart», флеш-карти та опитувальники на «Рroprofs», комікси на сайті writecomics.com, www.pixton.com, віртуальну реальність у програмах «Вlippar», «WаllaMe», скрайбінги та відеоролики.


Автор тренінгів:

Як зробити сучасний урок унікальним?

Інноваційні технології навчання в роботі вчителя української мови та літератури: підготовка до ЗНО

Використання метафоричних карток у навчально-виховному процесі як засіб формування успішної особистості учня

 

Skip to toolbar