Академія інноваційного розвитку освіти

Навчальний центр для освітян України «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Академія інноваційного розвитку освіти за підтримки Інституту педагогіки НАПН України та ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” МОН України відкрила навчальний центр для освітян України «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Протягом навчального року КОЖНОЇ СУБОТИ проводяться навчальні тренінги та майстер-класи, в рамках яких освітяни України отримають ті знання та навички, які є необхідними в умовах сучасних змін.

Для кого наші заходи

Навчання орієнтовано на освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень. Тематика навчальних тренінгів та майстер-класів базується  на передових освітніх та наукових досягненнях, на використанні сучасних технологій із залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків освітньої галузі

З Вами працюють неперевершені майстри своєї справи – це вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, засновники інноваційних освітніх проектів, креативні тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін.), психологи, лікарі та багато інших. Усі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.


Місце проведення освітніх заходів

Інститут модернізації змісту освіти Адреса: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, каб. № 305 (3 поверх, зал засідань). Проїзд: від м. Вокзальна: маршрутний автобус № 198, автобус № 68, тролейбус № 3 до зупинки “Вулиця Кавказька”

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка Адреса: м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2 , головний корпус, ауд. 67. Координатор: Боднар Оксана (067-259-07-39)

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів”Адреса: Львівська обл. м. Винники, вул. Галицька, 88а. Координатор: Обаль Галина (097-283-22-01)

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка Адреса: м. Суми вул. Роменська, 87. Координатор: Максимова Оксана (096-699-59-59)

Херсонський державний університет Адреса: м. Херсон,  вул. Університетська, 27. Координатор:  Пермінова Людмила (099-737-20-33)

КВНЗ “Житомирський медичний інститут” Житомирської обласної ради, зал засідання вченої ради Адреса: м. Житомир, вул Велика Бердичівська, 46/15. Координатор:  Шарлович Зоя Павлівна (096-751-01-56)


Де можна дізнатися про графік проведення тренінгів і майстер-класів та записатися на захід

За тематичним календарем, де зазначено дату, тему, фахівця з тренінгу, на яку категорію слухачів розрахований тренінг, Ви за власним бажанням обираєте будь-яку тему, що зацікавила, та попередньо бронюєте місце. Ознайомитись з графіком проведення занять «ОСВІТНІЙ WEEKEND» та забронювати місце можна за цим посиланням

Усі навчальні курси поділено на рівні та розроблено з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Кожен наступний рівень доповнює попередній.

Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження п’яти занять за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

Також Ви маєте можливість пройти дистанційний курс від Академії інноваційного розвитку освіти або прослухати вебінар.


Крім того, Ви можете замовити виїзні тренінги «Education tour» у Ваш регіон. Обрані Вами заходи будуть заплановані та проведені на базі Вашого закладу (установи). Тренінги можна замовити, заповнивши відповідну форму:

Форма замовлення дуже проста: обираєте тему, вказуєте адресу проведення та кількість учасників – ми їдемо до Вас!

Ми працюємо для тих, хто хоче отримати максимальну кількість знань та практичних навичок в найкоротші терміни. Наша мета допомогти ВАМ бути сучасним та конкурентоспроможним в освітній сфері. Отримані знання про найсучасніші освітні технології та методики ВИ з успіхом застосуєте не лише у ВАШІЙ безпосередній роботі, а й у повсякденному житті!

 

Skip to toolbar