Академія інноваційного розвитку освіти

Умови участі в тренінгах, майстер-класах ОСВІТНІЙ WEEKEND

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як прийняти участь у навчальному тренінгу АІРо


 1. Після відправлення Заявки (за один тиждень до початку проведення заходу) учаснику надсилається Лист-запрошення від АІРо. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування місця. Ваші дані автоматично додаються до списку учасників.
 2. Для участі в обраному навчальному тренінгу учаснику необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку.
 3. За один день до початку проведення тренінгу учасник має підтвердити про свою участь (або попередити про свою відсутність), надіславши зворотню відповідь на Лист-запрошення від АІРо. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у заявленому тренінгу у вказаний термін, є можливість перенесення його участі на інший.
 4. Організаційний внесок за один тренінг становить лише 300 грн. Оплата може бути здійснена будь-яким зручним для учасника способом:
 • безготівковий – через ПриватБанк по надісланій квитанції на електронну пошту учасника. Після оплати копію квитанції надіслати на електронну пошту АІРо air.edu.ua@gmail.com або пред’явити її перед початком тренінгу;
 • готівкою – безпосередньо за місцем проведення тренінгу
 • Оплатити онлайн

 

Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

  • Проїзд та проживання покриваються коштом учасників. З питань поселення звертатись до Світлани Зотівни Бородіної за телефонами: 067-492-16-84, (044)-483-23-30, (044)-481-37-81.
  • Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат та матеріали тренінгу (якщо передбачено змістом даного заходу).
  • Після проходження п’яти занять протягом одного календарного року, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути враховані під час педагогічної атестації.
  • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі, або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.
  • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17).

Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND

Skip to toolbar