Академія інноваційного розвитку освіти

Колесник Лариса

Колесник Лариса

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методики початкового навчання НПУ імені М.П.Драгоманова, спеціаліст  з питань освітнього лідерства, громадянської освіти. 

Засновник і суспільний тренер громадської організації «Учбово-методичний науково-інформаційний центр», автор і розробник освітніх курсів «Формування громадянської позиції молодшого школяра», «Основи демократичного громадянства в початковій школі», трененгів «Формувальне оцінювання. Як навчити учнів оціночній самостійності», «Спілкування онлайн: кібербулінг і як йому протистояти», «Старап в освіті: як використати педагогічний диплом на повну», «Освітній проект: від ідеї до втілення».

Займається розробкою освітньо-професійних програм вищої освіти, адаптацією міжнародного досвіду в український освітній простір.

Пройшла професійне стажування в рамках проекту «Впровадження демократичних цінностей в процес підготовки вчителя початкової школи в Україні та Норвегії» в  місті Драммен, Норвегія (2017 р.); стажування за програмою «Навчальні програма професійного зростання «Виховання громадянської свідомості молоді в контексті освітньої реформи» – м.Балтимор, штат Меріленд, США (2015).


Автор тренінгів:

Формувальне оцінювання. Як навчити учнів оціночній самостійності

 

Skip to toolbar