Академія інноваційного розвитку освіти

Як замовити виїзний тренінг «Education tour» від АІРо

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як замовити виїзний тренінг «Education tour» від АІРо


 1. Для проведення навчального тренінгу у Вашому закладі (установі) необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку.
 2. Після відправлення Заявки контактній особі (замовнику) надсилається Інформаційний лист про опрацювання Заявки. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування місця проведення тренінгу.
 3. Протягом трьох робочих днів із замовником зв’язується координатор АІРо для уточнення поданої інформації. ДАТА та ЧАС проведення тренінгу узгоджується безпосередньо з тренером АІРо.
 4. Після узгодження організаційних питань контактній особі (замовнику) надсилаються бланки Договору та Акта виконаних робіт для заповнення бухгалтерією сторони-замовника.

До Акта виконаних робіт ДОДАЄТЬСЯ СПИСОК УЧАСНИКІВ ТРЕНІНГУ (прізвище, ім’я, по батькові, посада та електронна пошта) для оформлення сертифікатів.

 1. Договір та Акт виконаних робіт підписуються в день проведення тренінгу.

Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

 • Для проведення виїзного тренінгу кількість учасників повинна бути не менше 25 осіб.
 • Проїзд та проживання тренера здійснюється за рахунок сторони-замовника.
 • Організаційний внесок за один замовлений тренінг становить 300 грн. з кожного учасника.
 • Після проведення тематичного тренінгу кожен учасник отримує на електронну скриньку електронний сертифікат та матеріали тренінгу.
 • Після проходження будь-яких п’яти тренінгових занять від АІРо, кожний з учасників отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
 • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через не сформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій.
 • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17).
Skip to toolbar