Академія інноваційного розвитку освіти

І Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2015

І Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2015

З 10 по 14 червня 2015 року в с. Коблеве Миколаївської області Академією інноваційного розвитку освіти було проведено Літню школу інноваційного розвитку керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів за інноваційними освітніми технологіями на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Учасниками Літньої школи були представники різних областей України, серед них працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.

В програмі роботи Літньої школи було розглянуто питання з удосконалення змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів в управлінський діяльності тощо.

Захід був організований на виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014-2016 роки, за підтримки Державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» МОН України та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

 

Skip to toolbar