Академія інноваційного розвитку освіти

Ліщук Іванна Іванівна

Ліщук Іванна Іванівна

Ліщук Іванна Іванівна

Ліщук Іванна Іванівна – викладач сестринських дисциплін першої категорії, начальник навчально-методичного відділу Житомирського медичного інституту, магістр за спеціальністю «Сестринська справа», спеціаліст за спеціальністю «Психологія», аспірантка кафедри педагогіки Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Автор 25 публікацій, з яких: 6 – статті у фахових виданнях, 3 статті у закордонних виданнях, 7 – статті у збірниках матеріалів всеукраїнських науково-практичних конференцій з міжнародною участю, 5 – статті у збірниках наукових праць, 3 – методичних посібника, 1 – стаття у науковому електронному журналі.

Досвід:

         Викладач сестринських дисциплін, начальник навчально-методичного відділу Житомирського медичного інституту.

         Стажування на посаді головного спеціаліста відділу первинної медичної допомоги Управління реформ медичної допомоги Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги Міністерства охорони здоров’я України.

Стажування на посаді головного спеціаліста в секторі організаційного забезпечення Управління організаційного та документального забезпечення Міністерства охорони здоров’я України.

Участь у роботі групи з питань розроблення стандартів вищої освіти.

Учасник міжнародних виставок «Сучасні заклади освіти» та міжнародних виставок освіти за кордоном «World Edu», міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті», міжнародних фестивалів, всеукраїнських і міжнародних науково-практичних конференцій, тренінгів, симпозіумів, семінарів.

Виступи, майстер-класи, проведення тренінгів на регіональному, всеукраїнському та міжнародному рівнях.


Автор тренінгів: 

Профілактика синдрому емоційного виснаження в педагогічній діяльності

Застосування інтерактивних технологій навчання в системі медичної освіти

 

Skip to toolbar