Академія інноваційного розвитку освіти

Крутенко Ольга Володимирівна

Крутенко Ольга Володимирівна

Крутенко Ольга Володимирівна

Крутенко Ольга Володимирівна – доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», кандидат педагогічних наук

Участь у проектах:

  • Семінар з програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» (травень 2002 року, сертифікат на 72 години).
  • Семінар з підготовки тренерів-консультантів програми «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя» (грудень 2002 року).
  • Спільна робота з Україно-Голландським Центром профілактики наркоманії, алкоголізму та тютюнопаління серед підлітків «Ескейп» (2002-2006 роки).
  • Тренінг для тренерів «Інтерактивні технології і критичне мисленння у навчанні дітей і дорослих (організація «Вчителі за демократію та партнерство, 2007 рік).
  • Семінар з підготовки спеціалістів по роботі з педагогами та учнями в галузі превентивної освіти спільно з Представництвом міжнародної організації «Проект ХОУП в Україні» (вересень 2007 року).
  • 30-годинна навчальна програма для тренерів «Соціальна профілактика торгівлі людьми: організація діяльності та методи роботи (Київ, 2010 рік, Ла Страда).
  • Навчання та тренерська діяльність за «Програмою рівних можливостей та прав жінок в Україні»(спільний проект Європейського Союзу, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) та Програми розвитку ООН) – 2008 -2011 роки.
  • Сертифікаційна програма з підготовки експертного кола для здійснення антидискримінаційної експертизи освітнього контенту (EdCamp Ukraine, Гендерний інформаційно-аналітичний центр «Крона»).
  • Курс з серії тренінгів з інфомедійної грамотності «Вивчай та розрізняй» (всього 70 годин, IREX, Академія української преси , Київ, 2019).

Досвід роботи:

Заступник з виховної роботи, вчитель Черкаської загальноосвітньої школи № 15 (1980-2004 роки).

Завідувачка лабораторії по вивченню творчої спадщини Олександра Захаренка (2004-2007 роки), завідувачка лабораторії виховної роботи (2007 -2012 роки), доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» (2012 – по даний час).

Авторка 62 публікацій: 18 посібників, 43 статті, 1 бібліографічний покажчик праць.


Автор тренінгів:

Стратегії формування освітньої мотивації здобувачів освіти

 

Батьки і діти: новий зміст проблеми стосунків між поколіннями на сучасному етапі (технологія проведення батьківських зборів)

Skip to toolbar