Академія інноваційного розвитку освіти

Науково-практичні семінари Академії інноваційного розвитку освіти – це набуття компетенцій, знань, вмінь та навичок!

Науково-практичні семінари Академії інноваційного розвитку освіти – це набуття компетенцій, знань, вмінь та навичок!

З 22 по 26 червня 2015 року в м. Київ на базі Університету менеджменту освіти (м. Київ) відбувся науково-практичний семінар з питань інноваційного розвитку керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів в рамках науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти».

Під час проведення семінару обговорювались  питання пов’язані з удосконаленням змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних та інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів в управлінський діяльності тощо.

Слухачі відвідали офіси провідних ІТ-компаній України: Microsoft та Epson. Тренери компанії Microsoft провели практичне заняття щодо академічних програм та пропозиції  Microsoft IT Academy.

Представники компанії Epson ознайомили учасників семінару з інтерактивними проекторами, та їх використання з програмним забезпеченням SMART Notebook та «Фабрикою друку Epson», яка є унікальним рішенням для друку навчальних матеріалів завдяки високій економічності та безпеки з використанням ємностей для заправки чорнила замість традиційних картриджів.

Skip to toolbar