Академія інноваційного розвитку освіти

Вовк Віктор Тимофійович

Вовк Віктор Тимофійович

Вовк Віктор Тимофійович

Вовк Віктор Тимофійович – асистент кафедри «Сестринська справа», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.

Досвід організаційної та освітньої роботи. Викладач дисциплін: «Клінічне медсестринство у внутрішній медицині», «Клінічне медсестринство у професійній патології», «Обстеження та оцінка стану здоров’я людини».

Широко застосовує у викладацькій діяльності сучасні інноваційні технології та засоби навчання студентів і викладачів закладів вищої освіти. Створив електронні підручники з дисциплін: «Внутрішня медицина», «Невідкладні стани в клініці внутрішніх хвороб», «Клінічне медсестринство у професійній патології». Впровадив в закладі комп’ютерне тестування.

Член комісії Центру тестування МОЗ України (Крок М, Б).

Дійсний член Асоціації превентивної та антиейджиг медицини з 2007р.

Учасник Проекту POLISH-UKRAINIAN STARTUP BRIDGE міжнародного бізнес-інкубатору Faster Capital, партнер POLISHAID та Агенції регіонально розвитку Житомирської області в 2019р.

Має друковані наукові публікації у збірниках матеріалів всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Досвід тренерської роботи: сертифікований тренер Всеукраїнської тренінг-програми для лікарів «Мистецтво лікування» з 2019р.

 


Автор тренінгів:

Створення електронних підручників у форматі PDF з інтерактивними елементами

Skip to toolbar