Академія інноваційного розвитку освіти

Вітаємо фіналістів конкурсу на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

Вітаємо фіналістів конкурсу на кращий  урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!

Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у конкурсі на “Кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі”.
Весь колектив компанії #Intboard із захватом долучився до перегляду конкурсних робіт. Дуже важко було обрати фіналістів. Кожна конкурсна робота заслуговує на відзнаку, тому було прийняте рішення:
• Всі учасники конкурсу отримують 10% знижку та ліцензійне ПО “Електронний конструктор уроку – 3.0” від видавництва “Основа” при замовленні інтерактивної дошки.

Вітаємо фіналістів конкурсу на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!
ПІБ Посада Місце роботи Назва інтерактивного уроку Посилання на відео файл (YouTube, хмарні сервіси)
Пічкур Богдан Анатолійович заступник директора, вчитель географії та економіки Козятинський ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія” ім. В. М. Підгорбунського Використання інноваційних технологій на уроках географії УРОК
Васильчук Лариса Федорівна вчитель початкових класів Енергодарська ЗОШ № 7 Українська мова 2 клас УРОК
Триндяк Богдан Михайлович вчитель біології Стільський НВК Внутрішній космос. Клітина під мікроскопом УРОК
Панфілова Ганна Михайлівна вчитель російської мови та зарубіжної літератури Комунальний заклад “Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Джерело” ЗОР Глаголы изъявительного наклонения УРОК
Моторна Оксана В’ячеславівна вчитель хімії КЗ “НВО “ЗОШ-інтернат, ліцей “Сокіл” Хімічні властивості середніх солей: взаємодія з металами, кислотами, лугами, іншими солями УРОК
Васільєва Поліна Анатоліївна викладач Економіко-правничий коледж ЗНУ Shopping УРОК
Шахман Інна Віталіївна заступник директора з НВР Недогарківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Недогарківської сільської ради Захист власних Scrath проектів УРОК
Зінченко Людмила Іванівна викладач ДНЗ “Сєвєродонецький професійний ліцей” Урок-гра УРОК
Реут Катерина Петрівна учитель географії
Клімат Південної Америки УРОК
Соколова Наталія Миколаївна вчитель початкових класів Баницький НВК: ЗОШ І – ІІІ ст., ДНЗ “Барвінок” Морська подорож УРОК 

 

                                              

ПЕРЕМОЖЦІ конкурсу на кращий урок з використанням інтерактивної дошки або інтерактивної панелі для всіх освітян України!
  • Перше місце — Учасник №10 (3254 балів). Соколова Наталія Миколаївна. Пані Наталія отримує сертифікат на 3000 тисячі гривень від #Intboard™.
  • Друге місце — Учасник №9 (3020 балів). Реут Катерина Петрівна отримує приз фітнес браслет Xiaomi Mi Band 2 та наші вітання.
  • Третє місце — Учасник №2 (2661 балів). Васильчук Лариса Федорівна. До Енергодарської ЗОШ № 7 відправляються окуляри віртуальної реальності Shinecon G03D.

Весь колектив компанії #Intboard щиро дякує всім, хто прийняв участь у конкурсі – першому та не останньому. Для нас це був цікавий та важливий досвід. Сподіваємось, що мета була досягнута і ви збагатили свій педагогічний досвід. Побачили приклади використання #інтерактивних дошок на уроках та нові освітні технології викладання.

•••

Алгоритм підрахунку балів учасників та підсумкова таблиця доступна за посиланням: https://goo.gl/GurF5W

Дані взяті з адмін ресурсу сторінки Intboard – інтерактивне обладнання. Для ознайомлення дані можуть бути надіслані тільки учаснику конкурсу, робота якого увійшла до фіналу, після його запиту.

Skip to toolbar