Академія інноваційного розвитку освіти

Видовищний фінал ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2015»

Видовищний фінал ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру  «Стратегія фірми-2015»

ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015», що зібрав понад 700 молодих та амбітних учасників із усієї України, завершився ефектним фіналом у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана. Четвертого квітня відбулося очне змагання фіналістів, що прибули з різних областей України,  – Київської та самого м. Київ, Запорізької, Львівської, Сумської, Тернопільської, Херсонської. Всього кілька раундів у симуляції ViAL+ мали вирішити, хто ж завоює всеукраїнську першість цього року. І все це – в атмосфері щирих переживань самих учасників та їхніх батьків, учителів, друзів, які приїхалиф вболівати за гравців.

Після цікавої й запеклої боротьби за ринок перше місце заслужено посіла учениця Київського ліцею «Наукова зміна» Марія Петрович та її компанія «Innov@tion». Друге місце виборов  Владислав Мамушев із Запорізького ліцею №34, творець і власник віртуального підприємства «ЗАТ Paper Airplane», а третє – Михайло Сівер з Конотопської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №9 («Siver Milk Industry»). Михайло увійшов у число лідерів турніру «Стратегія фірми-2015» не вперше – у 2014 р. його фірма  також стала третьою в рейтингу симуляції.

На цьогорічних переможців і фіналістів масштабного бізнес-змагання від КНЕУ та Компанії  Інтелектуальних Технологій чекали не тільки бурхливі емоції та визнання, а й цінні призи від спонсорів заходу.

Першими приємними бонусами стали екскурсія на завод головного партнера турніру ІП «Кока-Кола Бевериджиз Україна» та цікава зустріч з Іриною Брижак, Директором департаменту персоналу, яка розповіла молоді про шляхи побудови кар’єри в міжнародній компанії. А під час нагородження свідоцтвами й сертифікатами на юних підприємців чекало ще більше сюрпризів. Їм вручили сертифікати від Кока-Кола на купівлю комп’ютерної техніки для подальшого саморозвитку та сувеніри від міжнародної консалтингової компанії КПМГ.

Більшість фіналістів цього року планує взяти участь і в турнірі «Стратегія фірми-2016». А отже – далі буде!

strategiya_firmy_2015_perem

 Про організаторів турніру:

 Київський національний економічний економічний університет імені Вадима Гетьмана ­ – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України. ІП «Кока-Кола Бевериджиз Україна» – один з лідерів на українському ринку безалкогольних напоїв, єдине підприємство в Україні, яке уповноважене виготовляти напої під товарними знаками The Coca-Cola Company. КМПГ – міжнародна консалтингова компанія.

 Контактна інформація:

 Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2015/blog

ВКонтакті: http://vk.com/strategyfirm

Телефон оргкомітету: 0972242921

Skip to toolbar