Академія інноваційного розвитку освіти

Стартував півфінал ІІ всеукраїнського бізнес-турніру для учнів «Стратегія фірми-2015»

Стартував півфінал ІІ всеукраїнського бізнес-турніру  для учнів «Стратегія фірми-2015»

Всеукраїнський турнір для школярів «Стратегія фірми-2015», що стартував наприкінці лютого 2015 р., продовжує відкривати молоді бізнес-таланти. Нарешті визначилося 50 півфіналістів, які будуть боротися за вихід у фінал, а 15 найобдарованіших молодих підприємців змагатимуться в очному фіналі за першість та цінні призи від спонсорів турніру – КНЕУ і всесвітньо відомих компаній Coca-Cola та KPMG.

Турнір  проводиться вдруге. У 2015 р. для участі в ньому зареєструвалися близько 700 школярів із усієї України (у порівнянні з минулорічними 135-ма). Цього року лідерами за кількістю учасників  є м. Київ, Вінницька, Полтавська, Сумська, Херсонська і Тернопільська області.

Активна участь школярів у турнірі свідчить про те, що інтерес учнівської молоді до підприємництва та вивчення економічних дисциплін на практиці зростає. А отже, виховується нова бізнес-еліта і в української економіки є надія піднятися до рівня розвинених західних країн. На що й будемо сподіватися!

 Про організаторів:

 Київський національний економічний економічний університет імені Вадима Гетьмана ­ – провідний вищий навчальний заклад України, що готує вітчизняну бізнес-еліту за європейськими стандартами. Компанія Інтелектуальних Технологій (КІНТ) – організатор численних благодійних бізнес-турнірів для дітей та молоді України.

 Контактна інформація:

 Офіційна сторінка турніру: http://kint.com.ua/ua/strategyfirm2015/blog

ВКонтакті: http://vk.com/strategyfirm

Телефон оргкомітету: 0972242921

Skip to toolbar