Академія інноваційного розвитку освіти

Круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє Вінниччини»

Круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє Вінниччини»

Вінниця багата юними підприємницькими обдаруваннями – такий висновок дозволили зробити підсумки ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015» у потужній вітчизняній бізнес-симуляції ViAL+. Троє фіналістів турніру із п’ятнадцяти та багато учасників – вінничани. Школярі Вінницької області показали себе не лише грамотними в питаннях економіки й бізнесу, але й надзвичайно креативними, цілеспрямованими й активними. Тому, слідом за круглим столом із нагоди завершення молодіжного бізнес-турніру в Києві, подібний захід буде проведений і у Вінниці.

Круглий стіл «Профорієнтація молоді – майбутнє Вінниччини» відбудеться 21.05.15, з 16:00 до 18:30, в актовому залі фізико-математичній гімназії №17 Вінницької міської ради (Інтернаціональна вулиця, 2). Захід об’єднає всіх, зацікавлених в особистісній і професійній самореалізації  молоді регіону: представників бізнесу, загальноосвітніх і вищих навчальних закладів, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Програма круглого столу включає в себе виступи з актуальних питань профорієнтації та їх обговорення; нагородження співорганізаторів ІІ Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015» і відзначення його фіналістів, а також майстер-клас «Історія мого успіху» від бізнесмена-практика.

За результатами заходу буде складене звернення до Міністерства освіти і науки України та Комітету  Верховної Ради України з питань науки і освіти з метою вдосконалення системи здійснення профорієнтаційної роботи в Україні.

Про організаторів:

Компанія Інтелектуальних Технологій – розробник бізнес-симулятора ViAL+, організатор численних бізнес-турнірів для учнівської і студентської молоді. «ПІРЕНА» – провідний український виробник і постачальник засобів пожежогасіння, індивідуального захисту, а також протипожежного спорядження та обладнання.

Контакти організаторів:

Компанія Інтелектуальних Технологій.

kint.com.ua

pr@kint.com.ua, 097-224-29-21 (Віталій Ярославович)

Skip to toolbar