Академія інноваційного розвитку освіти

Новітні технології для освіти

Новітні технології для освіти

З 23 по 27 лютого 2015 р. на базі Університету менеджменту освіти (м. Київ) відбувся навчально-практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти».

На початку семінару слухачі пройшли вхідне фахове діагностування, яке виявило індивідуальний рівень підготовки кожного слухача з обраного напряму підготовки, що включає  в собі психолого-педагогічне тестування методом анкетування. За результатами такої діагностики викладачі Академії мають можливість здійснювати індивідуально-диференційований підхід до кожного слухача в залежності від їхнього рівня підготовки, під час проведення навчально-практичний семінару.

Представники компанії Panasonic провели  навчальний тренінг з використання різних  типів проекторів в навчально-виховному процесі.

У рамках навчальних занять «Академії інноваційного розвитку освіти» слухачі завітали до представництва компанії Epson в Україні та познайомилися з новітніми технологіями для освіти: інтерактивними ультрафокусними проекторами, документ-камерами, різноманітними пристроями для друку та ін.

Програма заходу була насиченою та різнобічною. Перед учасниками були представлені такі інноваційні проекти: бізнес-симуляція ViAL +, та ІІ Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми-2015»;  Expertus: Школа, як експертно-правова система спеціально для керівника загальноосвітнього навчального закладу, що забезпечує необхідною інформацією для оперативного та правильного розв’язання будь-яких управлінських завдань; Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо» та багато інших.

Представники Міжнародного шкільного освітнього проекту з раціонального використання ресурсів та енергії SPARE, метою якого є поглиблення співробітництва між школами, муніципалітетами, бізнесом та громадськими організаціями для підвищення поінформованості з важливих питань енергоефективності і довкілля, провели майстер-клас «Здоров’язберігаючі технології «Еко-етика».

Велику зацікавленість викликав тренінг «Створення персонального освітнього середовища блог-портфоліо», який представила перед слухачами Воротникова Ірина Павлівна, старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії експериментальної педагогіки та педагогічних інновацій Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук.

 Закінчився семінар творчою зустріччю за круглим столом, під час якого було відведено підсумки, слухачі висловили побажання на майбутнє.

Результати вихідного діагностування:

діагностування1 діагностування

Skip to toolbar