Академія інноваційного розвитку освіти

Нова соціальна мережа Skills Academy

Нова соціальна мережа Skills Academy

Ми продовжуємо знайомити наших читачів з перспективними українськими стартапами, які можуть вплинути на життя людини та допомогти як дорослим, так і учням здобути нові знання.
На жаль, молоді талановиті люди все більше покидають нашу країну. Неможливість отримати достойну освіту, складності під час влаштуванні на роботу, низький рівень зарплати. У той же час закордонні компанії велику увагу приділяють кадрам – стимулюють постійне зростання професійного рівня, організовують тренінги, он-лайн навчання.
Соціальна мережа нового покоління Skills Academy пропонує своїм учасникам он-лайн навчання та працевлаштування. Суть цієї он-лайн платформи полягає в тому, що користувач може безкоштовно отримати знання з тайм-менеджменту, нетворкінгу, ораторського мистецтва, підприємництва, фінансової грамотності та ін., заробляючи собі рейтинг, доступний роботодавцям.
s22
Як будується робота у мережі? Зареєструвавшись, користувач може обрати одну або декілька цілей, які він хоче досягти за допомогою цієї мережі. Переглядаючи відео лекції, проходячи тести, користувач набирає рейтинг, спілкується з однодумцями, роботодавцями. Таким чином можна заявити про себе та свої вміння, підвищити свій професійний рівень, знайти роботу.

ст23

Skip to toolbar