Академія інноваційного розвитку освіти

Навчання для вчителів іноземної мови!

Навчання для вчителів іноземної мови!

Увага!!! Приємна новина для вчителів іноземної мови.

Академія інноваційного розвитку освіти спільно зі Студією Освіти для Викладачів СОВа оголошує набір на навчальні тренінги, які будуть проходити у неділю.

Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат від Академії інноваційного розвитку освіти та Студії Освіти для Викладачів СОВа.

По завершенню відповідного модуля учасники отримують паперовий сертифікат з печаткою зазначенням теми модуля та кількістю годин. Кожен сертифікат має власний серійний номер та кюар код.

Організаційний внесок за один тренінг становить 300 грн. 

Місце проведення навчальних тренінгів: Інститут модернізації змісту освіти    Адреса: 03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, каб. № 305 (3 поверх, зал засідань). Проїзд: від метро Вокзальна:  маршрутний автобус 198, автобус № 69, тролейбус № 3 до зупинки “Вулиця Кавказька”

Перший тренінг для вчителів англійсько мови “Tips and tricks for primary school English teachers” «Поради та секрети для вчителя англійської в молодшій школі» відбудеться 01.04.2018р. (10.00-13.00)

 

Другий тренінг для вчителів англійсько мови “Primary School Games and Activities «Ігри та ігрова діяльність в молодшій школі»; “Assessment of/for learning in primary school” «Оцінювання навчання/для навчання в молодшій школі» відбудеться 22.04.2018р. (10.00-13.00)

Тренер: Сушко Лана

 

Студія Освіти для Викладачів СОВа – це тренінговий центр для викладачів іноземних мов, якому в цьому році виповнилося 5 років. Головна метадопомогти вчителям англійської мови підвищити рівень своєї кваліфікації та більш ефективно навчати учнів за допомогою комунікативної методики.

• 5 (6)-денний тренінг (60 акад.год.) (існує декілька рівнів, які можна проходити в будь-якому темпі) – інтенсив, в якому ідеально поєднані теорія та практика;

• професійні конференції для викладачів англійської мови (Teacher Training Day) для спілкування професіоналів, обміну досвідом, новими ідеями та сучасними методиками;

• «Тренінг на замовлення», це тренінги, що розробляються суто під потреби клієнта. Тематики узгоджуються з замовником. Програма та місце проведення може варіюватися від одноденного семінару в Києві до двохтижневого табору в регіонах України;

• «Cупервізія шкіл», що включає діагностику та аналіз рівня викладання англійської мови в школі, індивідуальний тренінг, заснований на виявлених потребах, та практична корекція викладання.

 


 

Skip to toolbar