Академія інноваційного розвитку освіти

Науково-практичний семінар з питань інноваційного розвитку керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів

Науково-практичний семінар з питань інноваційного розвитку керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів

15 по 19 вересня 2014 року в Очаківському районі Миколаївської області відбувся науково-практичний семінар з питань інноваційного розвитку керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів в рамках науково-педагогічного проекту «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти»  на виконання п. 63 «Програми спільної діяльності МОН України та НАПН України на 2014-2016 роки».

Захід організований та проведений Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти, спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти на базі відділу освіти Очаківської райдержадміністрації.

Під час проведення семінару обговорювались  питання пов’язані з удосконаленням змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних та інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів в управлінський діяльності тощо.

Відкрила захід керівник проекту к.пед.н., професор, заступник директора Інституту  інноваційних технологій та змісту освіти» – Пушкарьова Тамара Олексіївна, яка розкрила концептуальні засади управління науково-методичною та інноваційною діяльністю в регіональних вищих навчальних закладах післядипломної педагогічної освіти, а також презентувала нову модель підготовки керівних та педагогічних кадрів галузі освіти, які  відповідають за впровадження педагогічних інновацій.

У програмі роботи семінару організовано роботу таких секцій:

  • «Використання сучасних інноваційних технологій в управлінні ЗНЗ ДНЗ, РМК»;
  • «Інформаційно-комунікаційні технології в початковій та основній школі»;
  • «Психолого-педагогічні аспекти навчання у школі»;
  • «Інноваційний менеджмент в освіті»;
  • «Підготовка тьюторів»

Учасники кожної секції взяли участь у відповідних майстер-класах та тренінгах.

Участь у заході взяли керівники закладів освіти, методисти відділів (управлінь) освіти, педагогічні та науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів Миколаївської, Херсонської та Тернопільської областей.

По завершенню роботи семінару учасники отримали відповідний документ про додаткову професійну освіту.

Skip to toolbar