Академія інноваційного розвитку освіти

Інноваційні та інформаційні технології – наскрізна тема навчально-практичного семінару

Інноваційні та інформаційні технології – наскрізна тема навчально-практичного семінару

З 1 по 5 грудня відбувся навчально-практичний семінар в рамках науково-педагогічного проекту «Академія інноваційного розвитку освіти» на базі Університету менеджменту освіти (м. Київ). Захід організований та проведений Інститутом інноваційних технологій та змісту освіти спільно з Університетом менеджменту освіти та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Програма заходу була насиченою та різнобічною. Вона складалась з двох взаємопов’язаних частин – теоретичної та практичної, до якої входили лекції, практичні завдання і екскурсійна частина. Практичні заняття, проходили із застосуванням різних інтерактивних форм – мозкового штурму, рольових ігор та аналізу конкретних ситуацій.

Самим цікавим та вражаючим був четвертий день навчального семінару, коли відбулись екскурсії до офісу компанії Epson та Новопечерської школи. Слухачі мали змогу ознайомитись з найсучаснішою школою України, закладом майбутнього, яка увійшла до рейтингу інноваційних шкіл світу – case Schools, що щорічно складається глобальної програмою Microsoft з розвитку освіти.

Лекторами на навчально-практичний семінарі виступали не лише кваліфіковані викладачі Академії, а й представники провідних IT-компаній України. Компанія  «Українські Інтелектуальні Технології» – ознайомила з комплексними та частковими  програмами автоматизації освітнього закладу. Компанія Panasonic  представила різноманітні ідеї для навчання, які можна реалізувати за допомогою інтерактивної дошки Elite Panaboard та відповідного програмного забезпечення. Компанія Epson, запропонувала комплексні рішення для освітніх установ, які поєднують в собі все необхідне для дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів. Використовуючи рішення Epson, кожен вчитель може створювати барвисті і наочні матеріали, що роблять навчальний процес більш простим і ефективним.

Представник  компанії Microsoft, розповів яким чином, за допомогою передових технологій та рішень, навчальні заклади можуть вдосконалити процес навчання та створити сучасну освітню середу з широкими можливостями для педагогів та учнів.

В роботі навчально-практичного семінару взяло участь більше ніж 60 педагогів та управлінців з різних областей України.

Захід був організований на виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2014-2016 роки.

2 thoughts on “Інноваційні та інформаційні технології – наскрізна тема навчально-практичного семінару

  1. avatargalina bilim

    Дійсно цікавий, насичений і корисний семінар. Особлива вдячність Наталії Миколаївні Гончаренко, яка задовольняла всі наші запити. Кожне заняття було пізнавальним, мали змогу ввійти до всеукраїнського експерименту.Вже працюємо.

    1. avatarNika Goncharenko

      Щиро дякуємо) Маю надію на подальшу співпрацю)

Skip to toolbar