Академія інноваційного розвитку освіти

Чекурда Галина Василівна

Чекурда Галина Василівна

Чекурда Галина Василівна

Чекурда Галина Василівна, лікар-педіатр, викладач педіатрії вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист КВНЗ «Житомирський медичний інститут» Житомирської обласної ради.

Освіта: вища, спеціаліст за спеціальністю «Педіатрія».

Педагогічна діяльність:

  • викладач педіатричних дисциплін;
  • керівник науково-дослідницьких робіт студентів;
  • автор наскрізної навчальної програма “Організаційно-педагогічні та методичні засади підготовки студентів ВНМЗ І-ІІ рівнів акредитації до профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини”;
  • автор фахових методичних розробок, серед яких методична розробка до майстер-класу “Елементи роботи тренінгового центру з питань профілактики передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини” та методична розробка практичного заняття на основі компетентнісного підходу на тему: “ВІЛ-інфекція у дітей”.

Участь у проектах:

  • учасник проектів МОЗ України за підтримки Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні:
  • «Інтегроване ведення хвороб дитячого віку з використанням комп’ютерної навчальної програми ІСАТТ»;
  • «Профілактика передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини. Діагностика, лікування та соціально-психологічна підтримка людей, які живуть з ВІЛ».

Сертифікований тренер проекту МОЗ України за підтримки Дитячого Фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) в Україні «Профілактика передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини. Діагностика, лікування та соціально-психологічна підтримка людей, які живуть з ВІЛ».

Закінчила осінню школу з медичної освіти україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти» за підтримки МОЗ України.

Брала участь в семінарі з розвитку медсестринської освіти в рамках україно-швейцарського проекту «Розвиток медичної освіти».

Тренерська діяльність: регулярне проведення майстер-класів для викладачів закладів вищої освіти України та медичних працівників Житомирської області з питань «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини».

Автор низки наукових статей, опублікованих у збірниках матеріалів всеукраїнських науково-практичних конференцій.

Автор тренінгів:

Профілактика передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини

Skip to toolbar