Академія інноваційного розвитку освіти

Запрошуємо в освітню подорож до Туреччини (31 березня – 6 квітня 2020р.)!

Запрошуємо в освітню подорож до Туреччини (31 березня – 6 квітня 2020р.)!
Турецький досвід реформування системи освіти в умовах євроінтеграції. Проектна діяльність в освітніх закладах Туреччини. Креативні методи в проектній діяльності
 

УМОВИ УЧАСТІ

в Міжнародній весняній школі для освітян «Креативні методи в проектній діяльності» в Туреччині (район Каппадокія)

31 березня – 6 квітня 2020

І Міжнародна весняна школа «АІРо» – 2020 проводиться вперше. Основна мета  Міжнародної весняної школи «АІРо» – 2020 – підвищення потенціалу учасників освітніх установ (закладів) в розробці та реалізації освітніх соціальних проектів з урахуванням досвіду Туреччини проведення проектної діяльності в освітньому процесі, ознайомлення з інструменти для створення та реалізації соціального освітнього проекту, підготовка до розроблення проектних ідей, написання проектних пропозицій і пошуку партнерів в закладах освіти Туреччини.

ЗАПРОШУЄМО до навчання та відпочинку

 • учителів
 • педагогічних та науково-педагогічних працівників
 • керівників закладів освіти
 • працівників методичних служб
 • працівників органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій у сфері освіти

 

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 № 632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України. Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень та вдосконалювати свої фахові здібності.

Під час відвідування міста Кайсері буде організовано ознайомлення з системою освіти Туреччини, здійснені візити до закладів дошкільної, середньої та вищої освіти.

Також будуть проведені тренінги, під час яких будуть розглянуті наступні питання: Як подолати мисленнєві бар’єри і відкрити розум для цікавих ідей? Як започаткувати соціальний освітній проект та оформити його так, щоб зацікавити майбутніх учасників та інвесторів? Як мотивувати та розвивати учнів під час реалізації проекту?

Навчальна тематика тренінгів Міжнародної весняної школи «АІРо-2019»

 1. Від ідеї до проекту: 5 кроків, як створити освітній соціальний проект
 2. Сучасні методи пошуку ідей для проекту
 3. Практика використання пошуку ідей для розробки своїх проектів
 4. Ресурси для проведення проекту: які, як і де знайти
 5. Основи формування ефективної команди. Модель 5 F
 6. Як правильно подати свій проект, щоб зацікавити учасників та інвесторів?
 7. Фасилітація – як метод залучення учасників проекту до планування дій
 8. Проектна робота/проектний менеджмент

РОЗКЛАД РОБОТИ ОСІННЬОЇ ШКОЛИ:

1 день31 березняПриліт в Анкару, трансфер до міста Учхісар (по дорозі зупинка Соляне озеро Туз). Поселення. Обід у готелі. Знайомство з місцевими умовами. Відкриття Міжнародної весняної школи. Знайомство. Піша прогулянка долиною Голубів (до 7 км). Оглядовий майданчик містечка Гореме. Прогулянка містечком Гореме. Вечеря в Гореме. Повернення до свого готелю в Учхісарі міським автобусом.
2 день1 квітняСніданок. Трансфер до міста Кайсери. Навчальний візит до дитячого садочка, початкової та середньої школи. Обід в їдальні школи з учнями та вчителями. Навчальний візит до державного університету «ERCIYES UNIVERSITESI», бібліотеки Kayseri Buyuksehir Kutupane. Трансфер до Учхісар. Вечеря.
3 день2 квітняСніданок. Зустріч сходу сонця над долиною Голубів. Спостереження за повітряними кулями. Тренінг 1. Тренінг 2. Обід. Тренінг 3. Тренінг 4. Прогулянка містом Учхісар. Вечеря.
4 день3 квітня Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія до печерного міста Зельве ( Музей під відкритим небом). Трансфер до гірського селища Гюзельюрт. Вечеря. Захід сонця на озері.
5 день4 квітняСніданок. Тренінг 5. Тренінг 6. Обід. Тренінг 7. Тренінг 8. Прогулянка до печерного підземного містечка, дивимось старовинні храми 4-9 сторіч. Вечеря.
6 день5 квітняСніданок. Заключне заняття – представлення власних освітніх соціальних проектів. Обід. Трансфер з Гюзельюрта до Анкари. Приліт до Києва.

 

Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти (36 годин). Також будуть сертифікати про участь в практичній конференції, підписані директором школи.

Оплата: всього оплата за Міжнародну весняну школу складає 11400 грн. + 4600 грн за переліт Київ – Анкара, Анкара – Київ.

Оплата за Міжнародну весняну школу розбита на 2 частини:

 • Вартість освітніх послуг (навчання та сертифікат) складає – 2500 грн.
 • Вартість трансферів, проживання у готелі 5 ночей + сніданки, автобусна екскурсія (1 день) – 8900 грн.

У вартість входить:

  • трансфер Анкара-Учхисар, Гюзльюрт-Анкара

  • 5 ночей проживання в готелі (разом зі сніданками) (3 ночі в Erciyes Pension и 2 ночі в печерному готелі Cappadocia Antique Gelveri Cave Hotel)

  • Автобусна екскурсія

  • трансфер Гореме – Гюзельюрта

  • візит до Кайсері

Банківські реквізити будуть надіслані на E-mail учасника після успішного проходження онлайн-реєстрації Подати заявку  

Оплата проводиться виключно в національній валюті України від юридичних та фізичних осіб. Квитанції з указаним ПІБ надіслати на e-mail «АІРо»: air.edu.ua@gmail.com 

Окремо сплачується страховка та переліт Київ-Анкара, Анкара-Київ (на групу заброньовані білети. Надаємо контакти менеджера для придбання квитків на літак. Вартість – 4600 грн + страховка (у кого немає)).

Також у вартість не входить харчування (приблизно 10$ на день) та додаткові власні витрати.

Форма реєстрації:

 

 

Дедлайн реєстрації – 20 січня 2020 року (у разі набору групи реєстрація буде закрита раніше). Після реєстрації впродовж 2-3 днів ви отримаєте листа від координатора проекту Бурдун Олени з детальними інструкціями подальшої діяльності. Тільки після узгодження всіх питань з координатором ви будете зараховані в групу.

Дедлайн оплати – 17 лютого 2020 року

Довідки за телефоном (095)-48-32-893, (096)-286-49-14 Бурдун ОленаФото готелю Erciyes Pension

Фото готелю Cappadocia Antique Gelveri Cave Hotel


 

Skip to toolbar