Академія інноваційного розвитку освіти

Запрошуємо на круглий стіл «Проектна освітня діяльність як засіб швидкого реагування на сучасні виклики суспільства в умовах децентралізації освіти»

Запрошуємо на круглий стіл «Проектна освітня діяльність як засіб швидкого реагування на сучасні виклики суспільства в умовах децентралізації освіти»
📌Повідомляємо, що в рамках XІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» ДНУ Інститут модернізації змісту освіти МОН України та Академія інноваційного розвитку освіти спільно буде проводити засідання круглого столу за темою: «Проектна освітня діяльність як засіб швидкого реагування на сучасні виклики суспільства в умовах децентралізації освіти».
 
📝Під час роботи круглого столу планується обговорення питань щодо:
  • застосування проектного менеджменту в освітній практиці,
  • забезпеченнянормативно-правового та психологічного супроводу освітніх проектів,
  • популяризації сучасного досвіду закладів освіти, громадських організацій,
  • органів місцевого самоврядування в реалізації освітніх проектів тощо.
 
До участі в роботі заходу запрошуємо працівників науково-методичних центрів, керівників закладів освіти, методистів,вчителів,учнів, громадські освітні організації які мають практичний досвід участі в освітніх проектах та співпраці з громадськими освітніми організаціями та органами місцевого самоврядування.
Круглий стіл відбудеться 22 жовтня ц.р. об 11 годині в приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва конференц-зал № 4 (бібліотека, 1-й поверх).
 
Участь безкоштовна.
 
Skip to toolbar