Академія інноваційного розвитку освіти

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова та провідних компаній України

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян «Умію вчити» від Івана Іванова та провідних компаній України

З 22-го березня по 31 травня триває прийом конкурсних заявок. Оголошення переможців – перша половина червня (у спільноті Facebook «Уміти вчити»: https://www.facebook.com/groups/ict.in.ua/). Конкурс відбувається виключно онлайн, офіційна сторінка конкурсу: http://ed-center.org/umiyuvchyty.html. Розсилка подарунків – поштою.

Навіщо?
В Україні є багато творчих і сучасних педагогів, які в професіоналізмі й актуальності свого досвіду не поступаються світовим лідерам в освіті. Але такий цінний доробок часто залишається надбанням лише їх закладу та їх учнів. Мета конкурсу – створити безкоштовну онлайн-базу сучасного практичного досвіду найкращих освітян. Потреба в цьому існує вже давно: українські педагоги хочуть бачити як інновації працюють в наших реальних умовах, хочуть чітко розуміти як від теорії перейти до практики, хочуть знати куди саме спрямувати власний професійний розвиток. Після завершення конкурсу база конкурсних заявок буде оброблена й опублікована у вигляді загальнодоступного сайту на ресурсі http://ed-center.org/ з можливістю шукати потрібні практичні “кейси” за фільтрами: за освітніми рівнями, за предметами, за навчальними цілями, за використаними інструментами, за компетенціями тощо.

Як відбувається?
Учасниками конкурсу можуть бути: педпрацівники ДНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, ПТО, ВНЗ, які здійснюють навчальну або виховну діяльність. Загальні критерії конкурсу: інноваційність педагогічного досвіду; детальний опис досвіду; наявність загальнодоступних посилань на матеріали, які ілюструють цей досвід на практиці.
Для участі в конкурсі педагог заповнює анкету: http://bit.ly/2mpjf5W (описує свої найкращі уроки чи позакласні заходи, додає посилання на матеріали). Нагороджувати подарунками будуть провідні компанії України, яким не байдужа тема освіти і які вболівають за професійний розвиток педагогів. Вони оголошують власну номінацію, кількість переможців, критерії та подарунки. Кількість компаній, долучених до конкурсу, зростатиме протягом його тривалості. Щоб приєднатись, компанії заповнюють анкету-договір: http://bit.ly/2nEhVMK.

Організатор конкурсу: Центр нової освіти Івана Іванова: https://www.facebook.com/edcenter.public/
Іван Іванов: ivanov@ed-center.org, 050 765 96 81.

Детальніше на сайті: http://ed-center.org/umiyuvchyty.html

 

Skip to toolbar