Академія інноваційного розвитку освіти

Відбулася ІV Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2018

Відбулася ІV Всеукраїнська літня школа «АІРо» – 2018

З 11 по 15 червня 2018 року за сприяння Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Академією інноваційного розвитку освіти було проведено ІV Всеукраїнську літню школу «АІРо» – 2018 на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів №18.

Учасниками Літньої школи були представники різних областей України, серед них працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники та вчителі закладів загальної середньої освіти.

В програмі роботи Літньої школи було розглянуто питання з удосконалення змісту навчального процесу в закладах освіти, оптимізації структури та організаційних форм освітньої діяльності, розвитку економічних і управлінських механізмів, застосування в освітньому процесі інноваційних інформаційних освітніх технологій, впровадження інтерактивних методів навчання, сучасного навчально-методичного забезпечення, використання електронних ресурсів в управлінський діяльності тощо.

Захід був організований на виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2017-2020 роки.

Попереднє вивчення питання інноваційного проектування навчального процесу; проблем, запитів та потреб сучасних педагогів підвищує ефективність навчального процесу. Тренінги, майстер класи та практичні заняття, що проведені сертифікованими тренерами та вчителями-експертами, зокрема: Озерян Ольга Леонідівна (директор наукової бібліотеки Університету менеджменту освіти Національної Академії педагогічних наук України), Сивак Олександр Іванович (член Української спілки психотерапевтів, голова черкаського осередку УСП), Захар Ольга Германівна (заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти), Максимова Оксана Миколаївна (вчитель математики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради), Зирянова Ольга (бізнес-тренер, ведуча освітніх програм, дипломований фахівець психогенетик АТІМ) та благодійної діяльності бізнес-компаній, такої як Intboard, в рази підвищує ефективність навчального процесу. Головним завданням школи було підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями.

В процесі навчання учасники активно брали участь в обговоренні актуальних питань, розповідали про свої погляди на використання інновацій в освіті, ділилися накопиченим досвідом та корисними порадами. 

Під час проведення навчальних курсів, майстер-класів та тренінгів учасники школи вчилися та вчили один одного, робили відкриття і самовдосконалювалися. Обговорювалося створення спільних проектів, завдяки яким, спільно можемо допомогти дітям бути щасливими у навчанні та успішними у дорослому житті. Після завершення заходу учасникам було вручено сертифікати та подяки адміністрації навчальним закладам, які підтримують бажання своїх працівників підвищувати свій фаховий рівень.

Дякуємо всім учасникам та співорганізаторам! Особлива подяка працівникам Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти за підтримку та допомогу у проведенні  ІV Всеукраїнської літньої школи «АІРо» – 2018.

Навчатися в такому форматі не тільки приємно, а й більш ефективно, тому що неформальне спілкування сприяє відкритості до нового. Інноваційне проектування навчального процесу з використанням новітніх технологій викликає зацікавленість педагогічних працівників. Питань багато, але є рішення й технології, які працюють!

Слідкуйте за оголошеннями та приєднуйтесь до наступних продуктивних навчальних заходів для педагогічної громадськості!


Фотогалерея ІV Всеукраїнської літньої школи «АІРо» – 2018

 

  

Skip to toolbar