Академія інноваційного розвитку освіти

Веб-квест для дівчат «У світі кодування» 2018

Веб-квест для дівчат «У світі кодування» 2018

У дослідженні, проведеному Гарвардським університетом, зазначено, що 80% досягнень у кар’єрі визначаються м’якими навичками, серед яких можна назвати розвиток загальнокультурної грамотності та уміння вчитися. Саме на це направлений веб-квест для дівчат 6-8 класів «У світі кодування».

Веб-квест проводила ГО «Академія інноваційного розвитку освіти» з 9.10.2018 по 10.10.2018 в рамках тижня коду ЄС, який ґрунтується на ідеї Young Advisors, групи радників комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз. Ініціатива Meet and Code підтримує заходи з наукової та технологічної тематики впродовж Тижня коду ЄС.

Мета Meet and Code – показати дітям і молоді віком від 8 до 24 років світ програмування та інформаційних технологій. Заходи у рамках ініціативи призначені для того, щоб продемонструвати дітям і молоді, як із допомогою програмування можна втілити найсміливіші творчі ідеї.

Ініціатива Meet and Code підтримує заходи із кодування та цифрових технологій в Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Німеччині, Угорщині, Казахстані, Польщі, Румунії, Росії, Сербії, Словаччині, Словенії, Швейцарії та Україні та проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізовується разом із Ресурсним центром ГУРТ, який є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Веб-квест «У світі кодування» не перевіряв знання учнів. Мета веб-квесту: популяризація кодування серед дівчат, демонстрація можливостей цифрових технологій та формування навичок роботи з інформацією та критичного мислення. Головне – вміння швидко працювати з пошуковою системою та аналіз знайденої інформації. В результаті проходження веб-квесту дівчата здобули нові знання в різних галузях сучасних цифрових технологій та уявлення про роль жінок в становленні та розвитку цих технологій.

Всеукраїнський веб-квест проводився за наступним графіком:

01.10.2018 – 06.10.2018 – реєстрація учасників

08.10.2018 – отримання учасниками посилання на веб-квест та умов проведення змагання

09.10.2018 – 11.10.2018 – веб-квест

12.10.2018 – 18.10.2018 – підведення підсумків

19.10.2018 – оголошення переможців

22.10.2018 – 31.10.2018 – видача електронних сертифікатів усім учасникам

 

У веб-квесті прийняли участь  245 дівчат 6-8 класу з різних областей України. За результатами веб-квесту було обрано 8 переможців.

1 місце – Гуцаленко Софія, учениця 7 класу ЗОШ № 10 м. Світловодськ Кіровоградської області. Учитель: Литвиненко Олександр Сергійович.

1 місце – Оскома Вікторія, учениця 6 класу ЗОШ 19 м. Черкаси Черкаської області. Учитель: Кравчук Тетяна Володимирівна.                                          

2 місце – Кіреєва Ксенія, учениця 7 класу гімназія 46 м. Запоріжжя Запорізької області. Учитель: Кіреєва Тетяна Сергіївна.

2 місце – Космик Дарина, учениця 7 класу Будинку творчості дітей та юнацтва м. Снігурівка Миколаївської області. Учитель: Грибок Ірина Олександрівна.

2 місце – Мальченюк Софія, учениця 6 класу (Домашня школа) п. Новосілки Київської області. Учитель: Мальченюк Ігор Дмитрович.

2 місце – Рендюк Ірина, учениця 6 класу Будинку творчості дітей та юнацтва м. Снігурівка Миколаївської області. Учитель: Грибок Ірина Олександрівна.

2 місце – Чубак Анна, учениця 7 класу гімназії ім. Пантелеймона Куліша м. Борзни Чернігівської області. Учитель: Чубак-Мазун Лариса Василівна.

2 місце – Верещака Дар’я, учениця 7 класу Чулаківського закладу повної загальної середньої освіти Чулаківської сільської ради Херсонської області. Учитель – Верещака Іван Вікторович.

Усі переможці отримали дипломи переможців та цінні подарунки.

Запрошуємо наступного року взяти участь у Всеукраїнському веб-квесті «У світі кодування»!

 

Skip to toolbar