Академія інноваційного розвитку освіти

Стажування у Південночеському університеті міста Чеське Будейовіце

Стажування у Південночеському університеті міста Чеське Будейовіце

У квітні 2019 р. доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування Віталій Омельяненко пройшов стажування у Південночеському університеті міста Чеське Будейовіце Чеської Республіки в рамках участі в міжнародній науково-освітній програмі Академії інноваційного розвитку освіти «Innovation technologies in the field of education and science: experience of EU and its implementation in the educational process». В ході стажування представник СумДПУ імені А.С. Макаренка ознайомився з інноваційними освітніми технологіями на різних рівнях освіти Чеської Республіки (школа, профільна вища школа, профільний коледж, університет, докторські студії) та поєднанням науки та освіти.

В ході стажування педагоги з різних куточків України відвідали Південночеський університет, який входить до топ-1000 університетів світу. Освітяни побували в бібліотеці університету, ознайомилися з новітніми технологіями, які дозволяють студентам користуватися бібліотечними фондами всього світу.  Також була проведена ознайомча екскурсія територією кампусу. Жвавий інтерес викликало відвідання педагогічного факультету, де освітяни побували в тематичних навчально-наукових лабораторіях інформатики, фізики й технологій. Українські педагоги також побували у школах, де ознайомилися з організацією освітнього простору та навчального процесу, а також мали змогу поспілкуватися з педагогами Чехії та дізнатися про особливості викладання та підвищення кваліфікації освітян.

 

Для довідки. Університет міста Чеське Будейовіце був заснований в 1991 р. і в даний час складається з 8 факультетів: факультету економіки, факультету рибальства та охорони вод, філософського та педагогічного факультетів, факультету природничих наук, факультету теології, факультету охорони здоров’я та факультету сільського господарства. Університет має високу репутацію в галузі біологічних наук, сільського господарства та харчовій промисловості. Важливою складовою освітньо-наукової діяльності університету є тісна співпраця з Академією наук Чеської Республіки.

 

Джерело

 

 

 

 

Skip to toolbar