Академія інноваційного розвитку освіти

Роль освітніх інновацій в забезпеченні конкурентоспроможності освітнього закладу


Подати заявку

Освітня сфера на всіх її рівнях прямує до інтеграції в освітній європейський простір. Одним із елементів освітнього процесу у Європі є використання різномантіних ігрових та симуляційних систем для вирішення різних завдань навчального процесу ― як інструмент наочного доповнення до занять, як факультатив, тренінг, практика. Навіть у ст. 391 п. а) договору про Асоціацію України з Європейським Союзом вказано, що буде сприяння електронному навчанню, невід’ємною частиною якого є електронні, інтерактивні навчальні ігри і симуляції.

Для того, щоб нам у майбутньому не віддати ринок України повністю у руки європейським і світовим транснаціональним компаніям, варто вже сьогодні готувати вітчизняних вчителів-спеціалістів до використання у навчальному процесі вітчизняних симуляцій та ігор.

Програма спецкурсу побудова за модульним принципом, кожен з яких має власну структуру та передбачає різні форми діяльності.

Завдання курсу:

  • розкритти суть понять «освітні інновації», «конкурентоспроможність», «бізнес-симуляції»;
  • ознайомити з зарубіжним досвідом використання ігор і симуляцій у навчальному процесі;

ознайомити з практичним використанням вибіркового курсу «Інтерактивні бізнес-ігри, симуляції в навчальному процесі і профорієнтації учнів старших класів» (на прикладі бізнес-симуляції ViAL+)  у навчальному процесі.

Категорія слухачів: вчителі, методисти, керівники освітніх закладів
Формат: очний
Тривалість занять:  5 днів

Графік проведення навчально-практичних семінарів Академії ііноваційного розвитку освіти
Вибачте за незручності. Графік семінарів буде опубликовано пізніше
Час проведення: 09:00 до 15:30.
Місце проведення: м. Київ, вул. Артема, 52-А, ІІ поверх, Університет менеджменту освіти НАПН України (їхати від ст. метро «Вокзальна» до ст. «Лук’янівська», далі тролейбусом № 18 до зупинки «Полтавська»).

Умови участі

Розкриття суті понять «освітні інновації», «конкурентоспроможність», «бізнес-симуляції». Зарубіжний досвід використання ігор і симуляцій у навчальному процесі середньої освіти.Систематизація видів освітніх інновацій. Порівняльна характеристика найбільш популярних бізнес-симуляцій.Опис кожної складової конкурентоспроможності навчального закладу з шляхами їх формуванняІснуючий досвід і можливості використання бізнес-симуля-ції ViAL+ для навчальних закладів. Організація та умови проведення Всеукраїнського бізнес-турніру для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми – 2015»Поглиблення знань, розвиток практичних умінь і навичок учнів у бізнес-симуляції ViAL+ (Апробація бізнес-симуляції ViAL+) Лекція
Практичне заняття
Практичне заняття
Практичне заняття
Навчальний тренінг

 

Skip to toolbar