Академія інноваційного розвитку освіти

Проєктна діяльність та її реалізація в закладах освіти

Проєктна діяльність та її реалізація в закладах освіти

22 жовтня 2019 року в рамках XІ Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти» проведено засідання круглого столу за темою: «Проєктна освітня діяльність як засіб швидкого реагування на сучасні виклики суспільства в умовах децентралізації освіти».

Для учасників заходу працівниками відділу проєктного управління Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» було підготовлено низку доповідей щодо  застосування проєктного менеджменту в освітній практиці, забезпечення нормативно-правового та психологічного супроводу освітніх проєктів, популяризації сучасного досвіду закладів освіти, громадських організацій, підприємств, органів місцевого самоврядування в реалізації освітніх проєктів та щодо Турецького досвіду реформування системи  освіти в умовах євроінтеграції та використання освітнього туризму в системі підвищення професійних знань педагогів.

Важливою складовою наукового зібрання стала презентація закладу освіти Світлани Кучман, директора Скородистицької «Школи життєтворчості» Іркліївської сільської ради ОТГ  Чорнобаївського району Черкаської області. Було зазначено, що це заклад освіти для тих, хто прагне до неможливого, має сміливі плани й надії, пізнавальний романтизм. Це простір для життя дитини, в якому вона не готується до життя, а  повноцінно живе. Тут спрацьовують не стереотипи й упередження, а здоровий глузд і прагматизм. Замість традиційної школи педагоги створили школу не функціонування, а розвитку з  особистими традиціями.

Присутні вчителі вищезазначеної школи представили учасникам заходу один із номерів  художньої самодіяльності та створили неповторний, яскравий настрій запальним танком.

Можливостями реалізації проєктної діяльності громадськими організаціями поділилась з учасниками заходу Марина Дєліні, доктор економічних наук, доцент,  представник  ГО «Єдність громади – заможне село», що опікується культурно-освітнім середовищем сіл Віта-Почтова та Юрівка Києво-Святошинського району Київської області.

Підводячи підсумки, учасники круглого столу наголосили на важливості піднятих питань проєктної діяльності в освіті та домовилися про подальше співробітництво.

Skip to toolbar