Академія інноваційного розвитку освіти

Проектування та створення електронних підручників у програмі Bristar UniMaster

Проектування та створення електронних підручників у програмі Bristar UniMaster

Сучасні діти із задоволенням зазирають в екрани своїх ґаджетів. До того ж майже кожний школяр має смартфон або планшет, підключений до інтернету. Тому враховуючи оновлені методики викладання, джерела та сам процес навчання, доцільно зазначити, що назріла потреба у нових підходах до організації навчального процесу, настав час не боротися, а очолити процес і безпечно привести школярів у світ цифрових технологій.

Електронний підручник – електронне навчальне видання із систематизованим викладенням навчального матеріалу, що відповідає освітній програмі, містить цифрові об’єкти різних форматів та забезпечує інтерактивну взаємодію.

Електронні підручники здатні відкрити для дітей небачені раніше освітні можливості. Так, раніше про будь-які явища діти могли прочитати у підручнику, максимум – подивитися на мапу або ілюстрацію в книжці. Тепер же з метою ефективної організації процесу навчання можна використовувати мультимедіа-матеріали. Електронні підручники містять мультимедійний та інтерактивний контент, що розширює та поглиблює можливості паперової версії.

Електронні матеріали дають змогу всебічно ознайомитися з будь-яким  явищем, адже можна прочитати або прослухати текст, подивитися на ілюстрації, після цього – переглянути відео чи повчальний мультфільм. Після завершення  вивчення нової теми виконати тестові чи тематичні інтерактивні завдання. Усе це разом з системою контролю знань робить процес вивчення матеріалу більш глибоким та якісним.

Такі підручники цікаві також для дистанційної та індивідуальної форм навчання.

На тренінгу учасники:

  1. Ознайомляться з демонстраційною версією інтерактивного підручника з мистецтва для 1 класу НУШ, розробленого арт-студією Bristar studio (затверджений наказом МОН України від 04.10.18р. № 1078 «Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти та науки України” електронним засобам навчального призначення (електронним підручникам) для початкових класів Нової української школи»).

Інтерактивний підручник містить PDF варіант своєї паперової версії, мультимедійний та інтерактивний контент, включає безліч завдань для формування і розвитку різноманітних практичних навичок, має зручний та легкий інтерфейс. Діти, працюючи з таким підручником, не нудьгують на уроках або вдома, а із задоволенням навчаються та розвиваються: і караоке співають, і грають на музичних інструментах, і, водночас, розважаються.

  1. Опанують конструктор уроків Unimaster, розроблений арт-студією Bristar studio.

UNIMASTER – це крос-платформна інтерактивна дошка, яка поєднує в собі всі необхідні функції для зв’язку.

UNIMASTER був розроблений як інструмент для дистанційного навчання, щоб надати учню таку ж якість освіти, яку б він отримав під час фізичної присутності в аудиторії.

 

Брістар – це арт-студія, яка розроблює ігри для розвитку дитини.

  1. Навчаться розробляти інтерактивні власні уроки, створювати тестові завдання та цікаві шаблони для самостійних робіт учнів, використовуючи платформу для створення інтерактивних уроків UNIMASTER. Також слухачі мають змогу навчитися завантажувати додаткові матеріали до уроків (відео, мультфільми, PDF тексти, 2D демонстраційні матеріали тощо).

Учасники зможуть зібрати урок-гру саме так, як вважають за потрібне.

Технічні вимоги:
– на комп’ютері має бути установлений MS Word та Power Poіnt;
– ОС: Windows (64-розрядна версія) чи Android;
– забезпечена можливість відтворення звукових файлів.
 
 
Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти
 

 

Подати заявку

Оплатити онлайн

Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND ⇒

Skip to toolbar