Академія інноваційного розвитку освіти

Запрошуємо в освітню подорож до Туреччини (район Карадениз) 27 липня – 03 серпня 2021р.

Запрошуємо в освітню подорож до Туреччини (район Карадениз) 27 липня – 03 серпня 2021р.

Інструменти комунікації для освітян в цифрову епоху

УМОВИ УЧАСТІ
в Міжнародній літній школі для освітян «Інструменти комунікації для освітян в цифрову епоху» в Туреччині (район Карадениз)
27 липня – 03 серпня 2021 р.

ЗАПРОШУЄМО до навчання та відпочинку до Туреччини:

 • учителів
 • педагогічних та науково-педагогічних працівників
 • керівників закладів освіти
 • працівників методичних служб
 • працівників органів державної влади, державних підприємств, установ та організацій у сфері освіти

 

Відповідно до наказу МОН України від 22.05.2014 № 632 «Про науково-педагогічний проект «Підготовка керівних, педагогічних та науково-педагогічних кадрів до роботи за інноваційними освітніми технологіями «Академія інноваційного розвитку освіти» та розробленої програми організовується проведення майстер-класів та тренінгів для освітян України. Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання безперервно підвищувати свій професійний рівень та вдосконалювати свої фахові здібності.

Навчальна тематика тренінгів Міжнародної літньої школи «АІРо-2021»

 1. Що таке комунікація
 2. Цифровізація та цифрова культура
 3. Особливості комунікації в цифрову епоху
 4. Цільова аудиторія педагога та канали комунікації
 5. Комунікація в соціальних мережах
 6. Google сайт як інструмент комунікації
 7. Відеоблогерство як інструмент комунікації
 8. Особистий бренд освітянина
 9. Цифрова гігієна
 10. Наукова комунікація в цифрову епоху
 11. Комунікація без булінга
Чому варто поїхати з нами:

 1. Нова тренінгова програма
 2. Новий маршрут в Туреччині (ми відвідаємо місця, де відсутній масовий туризм та куди неможливо потрапити з чартерними рейсами)
 3. Сертифікат про підвищення кваліфікації на 45 годин
 4. Незабутні враження від краєвидів та спілкування з однодумцями, унікальні локації для проживання, ексклюзивні екскурсії та неповторні фото гарантовані!
 5. Відсутність великої кількості туристів (їх майже нема) та можливість спокійно ознайомитися з архітектурними та історичними пам’ятками
 6. Тепле море!
 7. Відсутність ПРЦ тестів при перельоту до Туреччини (може змінитися). При поверненні до України необхідна двотижнева самоізоляція з установкою програми Дія або негативний ПРЦ тест.

РОЗКЛАД РОБОТИ МІЖНАРОДНОЇ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ:

1 день27 липняВиліт о 2.55 (Київ, Бориспіль). Приліт в Анкару о 5 годині ранку, трансфер до міста Сафранболу. Поселення. Обід. Знайомство з місцевими умовами. Відкриття Міжнародної літньої школи. Тренінг 1. Вечеря. Тренінг 2.
2 день28 липняСніданок. Тренінг 3. Екскурсія у гори та в поселення Йорюк. Обід на виїзді. Повернення в готель. Тренінг 4. Вечеря.
3 день29 липняСніданок. Тренінг 5. Екскурсія містом Сафранболу. Обід Вільний час. Тренінг 6. Вечеря.
4 день30 липня Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер на берег Чорного моря у містечко Амасра. Поселення в апартаменти. Обід на березі моря. Майстер-клас 1. Майстер-клас 2. Вільний час на березі моря. Вечеря.
5 день31 липня Сніданок. Тренінг 7. Тренінг 8. Обід. Місцевим автобусом вирушаємо на пляж у сусіднє містечко – селище Чакраз. Пляж займає весь берег затоки, де знаходиться Чакраз. Тут тихо, спокійно, є кав`ярні. Вечеря.
6 день01 серпняСніданок. катер, Екскурсію вздовж берегів затоки, островів великої та малої гавані. Обід. Друга половина дня – поїздка на пляж, що знаходиться у заповіднику Бозакьой. Колись туди можна було дістатися лише човном, але тепер проклали дорогу, якою курсує маршрутний автобус. Тренінг 9. Тренінг 10. Вечеря.
7 день02 серпняСніданок. Тренінг 11. Тренінг 12. Завершальна зустріч Літньої школи. Трансфер до Анкари. Виліт 03 серпня о 00.05.

Організатори можуть вносити зміни у програму в залежності від обставин!

Після закінчення навчання всі учасники отримають сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти (45 годин). 

Оплата: всього оплата за Міжнародну літню школу складає 12100 грн. + переліт Київ – Анкара, Анкара – Київ (в залежності від вартості квитків на літак).

У вартість входить:

 • трансфер Анкара – Сафранболу, Амасра – Анкара
 • 3 ночі проживання в готелі (разом зі сніданками) та 3 ночі проживання в апартаментах (без сніданків, але з власною кухнею)
 • супровід екскурсовода
 • трансфер Сафранболу – Амасра
 • тренінгова програма
 • сертифікат про підвищення кваліфікації на 45 годин

Після успішного проходження онлайн-реєстрації обов’язково впродовж декількох днів з тими, хто зареєструвався, зв’яжуться організатори для уточнення деталей. Банківські реквізити будуть надіслані на E-mail учасника після включення в групу. Подати заявку  

Оплата проводиться виключно в національній валюті України від юридичних та фізичних осіб. Квитанції з указаним ПІБ надіслати на e-mail «АІРо»: air.edu.ua@gmail.com 

Окремо сплачується страховка та переліт Київ-Анкара, Анкара-Київ (надаємо контакти менеджера для придбання квитків на літак).

Також у вартість не входить страхування, харчування (приблизно 12$ на день) та додаткові власні витрати.

Увага! Кількість місць обмежена!

Форма реєстрації:


 

Дедлайн реєстрації – 13 червня 2021 року (у разі набору групи реєстрація буде закрита раніше). Після реєстрації впродовж 2-3 днів ви отримаєте листа від координатора проєкту Бурдун Олени з детальними інструкціями подальшої діяльності. Тільки після узгодження всіх питань з координатором ви будете зараховані в групу.

Дедлайн оплати – 10 липня 2021 року

Довідки за телефоном (096)-286-49-14 Бурдун Олена

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти


 


 

Skip to toolbar