Академія інноваційного розвитку освіти

Проект «Мій світ без дискримінації»

Проект «Мій світ без дискримінації»

Анонсуємо початок нового проекту «Мій світ без дискримінації», завданням якого є проведення інформаційної компанії для учнів, педагогів, психологів та батьків на базі шкіл, які беруть участь у проекті. 

Кінцевим результатом проекту має стати підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та батьків щодо дискримінації та її уникнення під час навчально-виховного процесу.

Участь у проекті можуть беруть педагоги, школярі 8-11 класів, шкільні психологи та батьки. Проект реалізується у навчальному закладі.

Проектом передбачається анкетування учасників, організація вебінарів, проведення в навчальних закладах тижня «Ні дискримінації» та фестивалю творчих робіт «Мій світ без дискримінації». Учасники будуть забезпечені інформаційними матеріалами з тематики проекту.

Проект реалізує ГО “Академія інноваційного розвитку освіти” за інформаційної підтримки ГО «Центр Соціальна Дія»/Проект «Без Кордонів», Коаліції з протидії дискримінації в Україні, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міжнародного Фонду «Відродження».

Сторінка проекту «Світ без дискримінації» у соціальній мережі Facebook.

Skip to toolbar