Академія інноваційного розвитку освіти

Завершилася літня школа в Туреччині

Завершилася літня школа в Туреччині

З 27 липня по 03 серпня 2021 року учасники Академії інноваційного розвитку освіти взяли участь в Міжнародній літній школі для освітян «Інструменти комунікації для освітян в цифрову епоху» в Туреччині (район Карадениз)

Учасниками Літньої школи були представники різних областей України, серед них працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, керівники, методисти, вчителі закладів освіти.

В програмі роботи Літньої школи в Туреччині були розглянуто питання:

 1. Що таке комунікація
 2. Цифровізація та цифрова культура
 3. Особливості комунікації в цифрову епоху
 4. Цільова аудиторія педагога та канали комунікації
 5. Комунікація в соціальних мережах
 6. Google сайт як інструмент комунікації
 7. Відеоблогерство як інструмент комунікації
 8. Особистий бренд освітянина
 9. Цифрова гігієна
 10. Наукова комунікація в цифрову епоху
 11. Комунікація без булінга

Під керівництвом тренерів Бурдун Олени та Зінченко Алли учасники ознайомлювалися з особливостями комунікації у цифрову епоху та визначали цільову аудиторію освітян і канали комунікацій. І особливо це актуально в іншій країні.

В процесі навчання учасники активно брали участь в обговоренні актуальних питань, розповідали про свої погляди на використання інновацій в освіті, ділилися накопиченим досвідом та корисними порадами. 

Після насичених навчальних днів учасники спілкувалися в неформальній обстановці, мандрували каньйонами та печерами, смакували турецькою кухнею та гуляли вечірнім Сафранболу.

Під час проведення навчальних курсів, майстер-класів та тренінгів учасники школи вчилися та вчили один одного, робили відкриття і самовдосконалювалися. Після завершення заходу учасникам було вручено сертифікати про підвищення кваліфікації.

Дякуємо нашим слухачам за активну участь та бажання подальшого особистісного розвитку!

Велика подяка керівнику проєкту Тамарі Пушкарьовій, нашим тренерам: Бурдун Олені та Зінченко Аллі за плідну співпрацю та чекаємо на спільну реалізацію проєктів!

Слідкуйте за оголошеннями та приєднуйтесь до наступних продуктивних навчальних заходів для педагогічної громадськості!

 

Skip to toolbar