Академія інноваційного розвитку освіти

Як школи можуть залучати додаткове фінансування

Останнім часом все більше і більше організацій, установ і приватних осіб в нашій країні стикаються з необхідністю писати заявки на гранти. Всім відомо, що реалізація нових ідей потребує коштів. Таким чином, пошук фінансових ресурсів займає в цьому процесі важливе, але не єдине місце.

Що необхідно для того, щоб зробити вашу організацію, установу чи творчий колектив одним з грантоотримувачів? Яким чином школи можуть залучати додаткове фінансування?

Одна з умов – це правильна стратегія Фандрейзингу, яка включає в себе різні підходи й джерела. Один із ефективних шляхів – залучення коштів вітчизняних та міжнародних донорських фондів та організацій.

Під час майстер-класу учасники навчяться готувати проектні пропозиції для отримання додаткового фінансування на власні освітні проекти. Дізнаються про всі можливі шляхи залучення коштів на освітні проекти. Артур Кочарян, експерт з питань впровадження ІКТ в освітньому процесі та проектного менеджменту, керівник громадської організації (стаж понад 10 років), координатор напряму електронної демократії програми EGAP, сертифікований тренер, к. пед. н., має успішний досвід реалізованих проектів і готовий поділитись цим досвідом з вами.

Під час майстер-класу учасники навчаться готувати проектні пропозиції для отримання додаткового фінансування на власні освітні проекти. Дізнаються про всі можливі шляхи залучення коштів на освітні проекти. Артур Кочарян, експерт з питань впровадження ІКТ в освітньому процесі та проектного менеджменту, керівник громадської організації (стаж понад 10 років), координатор напряму електронної демократії програми EGAP, сертифікований тренер, к. пед. н., має успішний досвід реалізованих проектів і готовий поділитись цим досвідом з вами.

Завдання навчального тренінгу:

  1. Отримати відомості про можливості додаткового фінансування освітніх проектів
  2. Навчитись готувати проектні заявки для отримання додаткового фінансування
  3. Дізнатись про типові помилки, які роблять апліканти

Результати:  Що дасть учасникам тренінг?

Учасники тренінгу дізнаються:

  • Ви дізнаєтесь як писати проектні заявки аби ви отримували фінансування на свої проекти
  • Ви дізнаєтесь про типові помилки, які роблять апліканти
  • Ви отримаєте перелік донорів, які фінансують освітні проекти. А також перелік можливостей для фінансування власних освітніх проектів.


Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND ⇒

Skip to toolbar