Академія інноваційного розвитку освіти

Умови участі у скайп-тренінгу

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Як прийняти участь у скайп-тренінгу АІРо

1..Для участі в обраному скайп-тренінгу учаснику необхідно спочатку подати електронну Заявку, в якій заповнити всі обов’язкові поля, вказуючи коректну та актуальну інформацію для зворотнього зв’язку. Відправлення заявки розглядається як попереднє резервування місця. Ваші дані автоматично додаються до списку учасників.

2..Оплатити скайп-тренінгОрганізаційний внесок за одний скайп-тренінг становить лише 150 грн. Оплата може бути здійснена будь-яким зручним для учасника способом:

3. Після оплати за один день до початку проведення тренінгу учасник отримає лист з реєстраційними даними. Якщо учасник не матиме можливості взяти участь у заявленій скайп-тренінгу у вказаний термін, сертифікат не надається та кошти не повертаються учаснику.

4. Передбачається гостьовий доступ до скайп-тренінгу. Учасники з гостьовим доступом будуть безкоштовно підключені до скайп-тренінгу за наявністю вільних місць. Сертифікат Академії інноваційного розвитку освіти, відеозапис трансляції скайп-тренінгу та презентацію з матеріалами ці учасники отримують після повної оплати скайп-тренінгу.


Просимо перед відправленням заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації

    • Після кожного скайп-тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Також є можливість отримати відеозапис трансляції скайп-тренінгу та презентації з матеріалами.
    • Дані сертифікати зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13 “Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.
    • Організатори залишають за собою право скасувати або перенести навчання через несформування навчальної групи або в результаті непередбачених подій. У разі скасування навчання кошти повертаються на рахунок учасника у повному обсязі, або – якщо учасник погодиться – йому буде запропонований інший термін навчання.
    • Вирішення додаткових організаційних питань здійснюється через систему повідомлень електронної пошти (електронна скринька для зворотнього зв’язку air.edu.ua@gmail.com) або в телефонному режимі (тел.+38066-202-77-17). З питань підключення до скайп-конференції: 097-649-70-63, Марта.
  •  

РОЗКЛАД ВЕБІНАРІВ ТА СКАЙП-ТРЕНІНГІВ

Skip to toolbar