Академія інноваційного розвитку освіти

Технологія створення дистанційного курсу

У вас є цікаві ідеї щодо нових дистанційних курсів для колег чи учнів і ви бажаєте навчитись їх створювати? Тоді записуйтеся на тренінг, на якому буде розглянуто можливості платформи дистанційного навчання Moodle для створення авторських курсів. Під керівництвом досвідченого тренера ви створите власний курс, наповните його теоретичними матеріалами та активностями для учасників навчання (форумами, чатами, тестами тощо), налаштуєте журнал оцінок, а потім випробуєте його на інших учасниках тренінгу. 

Завдання навчального тренінгу:

1.   Ознайомитися з можливостями платформи дистанційного навчання Moodle для створення дистанційних курсів для дорослих та дітей.

2.   Створити власний дистанційний курс на сайті дистанційного навчання АІРо.

3.   Приєднати до курсу інших учасників тренінгу, поспілкуватися з ними та оцінити їхню діяльність. 

Учасники тренінгу дізнаються:

1.         Про можливості платформи дистанційного навчання Moodle.

2.        Як створювати власний дистанційний курс та наповнювати його своїми навчальними матеріалами (теоретичними матеріалами, книгами, відео, інтерактивними вправами тощо).

3.     Як додавати та керувати різними видами активності слухачів дистанційного курсу (форуми, чати, тести, опитування тощо).

4.          Як налаштовувати доступ користувачів до курсу, здійснювати оцінювання їхньої роботи.

5.          Як переглядати, налаштовувати та експортувати в різні формати журнал оцінок.


Увага! Якщо ви бажаєте створити власний дистанційний курс на сайті дистанційного навчання АІРо, заздалегідь підготуйте необхідні матеріали для майбутнього курсу (теоретичний текстовий матеріал – 2-3 сторінки, відео або інструкції; інтерактивні вправи (наприклад, LearningApps); завдання для практичного виконання; тести; критерії оцінювання).

Skip to toolbar