Академія інноваційного розвитку освіти

Основні аспекти підготовки учнів до інтелектуальних змагань

  Подати заявку

 

Даний курс “Основні аспекти підготовки учнів до інтелектуальних змагань” представить інтелектуальні змагання та конкурсні програми, як дієвий інструмент інноваційного освітнього процесу, як одну із форм виявлення виняткових здібностей дитини, забезпечення її соціальних, емоційних та інтелектуальних потреб.

Основна ідея інтелектуальних змагань – стимулювати учнів до прояву й розвитку здібностей до наукової діяльності учнів.

Слухачі ознайомляться з технологією підготовки обдарованих старшокласників до участі у всеукраїнських та міжнародних конкурсах дослідницького спрямування розроблену та реалізовану науковцями Інституту обдарованої дитини НАПН України, візьмуть участь у дискусії з проблеми запобігання ризиків конкурентного середовища, розглянуть психологічні аспекти готовності учнів до інтелектуальних змагань високого рівня конкуренції. В рамках програми буде обговорюватись проблема ранньої наукової освіти, слухачі ознайомляться з міжнародним досвідом та результатами досліджень Інституту обдарованої дитини з підтримки обдарованих дітей, схильних до дослідницької діяльності.

Слухачі у процесі групової взаємодії створять модель формування навичок продуктивного мислення, ознайомляться з особливостями творчого сприймання, на основі якого розроблено інструментальний апарат творчості (В.О. Моляко), навчаться складати завдання тренінгу творчості та візьмуть участь у вправах з набуття стратегій творчої діяльності КАРУС. Учасники програми отримають матеріали та нові інноваційні ідеї до методичної скарбнички вчителя з організації продуктивного навчання.

Буде також обговорюватись вітчизняний та міжнародний досвід використання ІКТ в підтримці дослідницької діяльності учнів, в підготовці їх до участі в інтелектуальних змаганнях.

Категорія слухачів: вчителі , методисти

Формат: очний

Термін проведення: 5 днів, 32 години.

Графік проведення навчально-практичних семінарів Академії ііноваційного розвитку освіти
Вибачте за незручності. Графік семінарів буде опубликовано пізніше

Час проведення: 09:00 до 15:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Артема, 52-А, ІІ поверх, Університет менеджменту освіти НАПН України (їхати від ст. метро «Вокзальна» до ст. «Лук’янівська», далі тролейбусом № 18 до зупинки «Полтавська»).

Умови участі

За підсумками: Після накопичення необхідної кількості академічних годин слухачі отримають сертифікат.

 

 

 

Skip to toolbar