Академія інноваційного розвитку освіти

Навчальний центр ОСВІТНІЙ WEEKEND

Інститут педагогіки НАПН України спільно з Громадською спілкою «Академія інноваційного розвитку освіти» відкриває навчальний центр для освітян України «ОСВІТНІЙ WEEKEND»

Протягом навчального року КОЖНОЇ СУБОТИ будуть проводитись навчальні курси, в рамках яких освітяни України отримають ті знання та навички, які є необхідними в умовах сучасних змін.

Навчання орієнтовано на тих освітян, які мають бажання постійно підвищувати свій професійний рівень. Організація навчальних тренінгів та майстер-класів відбувається на основі сучасних технологій з залученням провідних висококваліфікованих вітчизняних та міжнародних фахівців-практиків в освітній галузі.

З Вами працюватимуть неперевершені майстри своєї справи – це вчителі-новатори, ініціативні керівники навчальних закладів, управлінці, засновники інноваційних освітніх проектів, тренери бізнес-компаній (Panasonic, Bristar, Microsoft, Epson та ін.), психологи, лікарі та багато інших. Всі вони є авторами тренінгових занять, майстер-класів тощо, які дають слухачам тільки перевірені стратегії інноваційного розвитку освітнього закладу та практичну допомогу у професійному та особистому зростанні.

За тематичним календарем (в якому зазначено дата, тема, хто проводить і для якої категорії слухачів) Ви за власним бажанням обираєте будь-яку потрібну тему та попередньо бронюєте місце.

Всі навчальні курси поділено на рівні та розроблено з урахуванням вітчизняного та міжнародного досвіду. Кожен наступний рівень доповнює попередній.
Після кожного тематичного тренінгу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження відповідного модуля, що становить 36 год, кожний «випускник» отримує сертифікат з мокрою печаткою Інституту педагогіки НАПН України та громадської спілки «Академія інноваційного розвитку освіти». Дані сертифікати враховуються під час педагогічної атестації.

На сьогоднішній день «Академія інноваційного розвитку освіти» є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні за рахунок співробітництва, наукових досліджень, навчання, реалізації інноваційних проектів та інших заходів.
За два роки діяльності нами налагоджено співпрацю з установами та провідними компаніями, накопичено десятки різних технологій та методик, згуртовано найкращих фахівців-практиків, які готові працювати для Вас, запроваджено десятки освітніх проектів які пройшли перевірку часом і довели свою ефективність.

Ознайомитись з графіком проведення занять «ОСВІТНІЙ WEEKEND» та забронювати місце можна за посиланням.

За численними зверненнями педагогічних працівників віддалених регіонів України, тематичні тренінги «ОСВІТНІЙ WEEKEND», які будуть заплановані та проведені у Вашій місцевості можна вже замовити, заповнивши відповідну форму:

Форма замовлення дуже проста: обираєте тему, вказуєте бажане місце проведення і, якщо набирається достатня кількість учасників – ми їдемо до Вас!

Просимо перед відправкою заявки ознайомитися з основними положеннями реєстрації та підтвердити реєстрацію в разі погодження всіх прописаних пунктів. Ознайомитись можна тут.

Ми працюємо для тих, хто хоче отримати максимальну кількість знань та практичних навичок в найкоротші терміни. Наша мета допомогти ВАМ бути сучасним та конкурентоспроможним в освітній сфері. Отримані знання про найсучасніші освітні технології та методики ВИ з успіхом застосуєте не лише у ВАШІЙ безпосередній роботі, а й у повсякденному житті!

Skip to toolbar