Академія інноваційного розвитку освіти

Майстер-клас по плануванню та постановки мети

Або Ви керуєте Вашим днем, або Ваш день буде керувати Вами – ця думка належить Джиму Рону. Як все встигати в життя і чи варто це робити? Напевно, краще встигнути не все, а головне. Фаїна Раневська говорила: «Страшно, коли тобі всередині вісімнадцять, коли захоплюєшся прекрасною музикою, віршами, живописом, а тобі вже пора, ти нічого не встигла, а тільки починаєш жити».

У добі 24 години, в тижня 7 днів – всього 168 годин. З них приблизно 56 годин на тиждень йде на сон, на прийняття їжі 10 годин, гігієнічні процедури займають 3,5 години. Ще потрібно в магазин сходити, приготувати, прибрати, попрати. Ще сміливо 14 годин з тижня можна викреслити. Залишається часу всього – нічого, і то, на що його витрачають?

 

Проаналізуємо, на що йдуть залишилися 84,5 годин на тиждень.

1.Перегляд телевізора

2. Комп’ютерні ігри, соціальні мережі, і т.п.

3. Балаканина по телефону.

А коли ж встигнути головне?

Для того, що б не було нестерпно боляче на старості років, що нічого не встигли, необхідно займатися плануванням життя. А щоб часу вистачило на реалізацію планів, на допомогу приходить тайм-менеджмент.

Є такі люди, у яких настільки багато невирішених справ, про яких можна сказати: нахапав роботи, як жаба бруду. Чи відчуваєте, що загрузли в побутових і робочих справах і не знаєте, за що хапатися? Давайте розберемося, чому ви опинилися «жабою», і як скинути цю шкурку.

Визнайте себе чесно, що ви до сих пір не навчилися планувати час і розподіляти обов’язки.


Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND ⇒

Skip to toolbar