Академія інноваційного розвитку освіти

Інтерактивний урок 2.0 – Вступ. Пошук, створення та використання інтерактивних технологій для проведення уроків

Інтерактивні вправи – це чудовий інструмент, який стане вам у нагоді на будь-якому уроці, але існує думка, що створювати інтерактивні вправи це складно та довго.

Під час нашого навчального тренінгу Ви зможете не тільки дізнатись про ресурси, де можна знайти готові та якісні інтерактивні вправи, а й на власному досвіді переконаєтесь, що можна не тільки використовувати готові вправи, а й швидко і легко створювати власні.

А ще ви дізнаєтесь про лайфхак, як можна дуже швидко створити від 20 до 30 інтерактивних вправ майже не витрачаючи на це власного часу!

Завдання навчального тренінгу:
1. Навчитись шукати та використовувати інтерактивні вправи
2. Навчитись самостійно створювати інтерактивні вправи
3. Навчитись основам роботи з освітніми онлайн-платформами

Учасники тренінгу:
 – Дізнаєтесь про ресурси, де можна знайти якісні та цікаві інтерактивні вправи
 – Дізнаєтесь про інструменти, що дозволяють швидко створювати власні інтерактивні вправи
 – Навчитесь самостійно створювати цікаві інтерактивні вправи, що дозволять підвищити ефективність уроків
– Дізнаєтесь про те, як можна перетворити ваш проектор на інтерактивну дошку для заохочення учнів до роботи з інтерактивними вправами

https://blog.ithillel.ua/ua/interviews/andrii-konovalenko-zminyty-osvitu-mozhe-vykladach-a-cam-touch—dostupnyi-instrument-dlia-tsoho?fbclid=IwAR0sogB1j4QWXSK16m51IpJSuQ4_rvn7F4RzfXXJIoprKYjSQYRQKwZ2Jiohttps://www.youtube.com/watch?v=QUCy4xB9HL8&fbclid=IwAR1x9IzqDYTOZXZ22_8p7jFjaWjqvRJ_LEdsgTv0OvSQFoixI_1sJfroDhEhttps://www.youtube.com/watch?v=_-6st75wdrM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3N57galWae_HjCCJbVFelXiKJV8EXmvuHkxx1pw6q_Adl0x6lxGFHVXKA

Skip to toolbar