Академія інноваційного розвитку освіти

Інноваційні технології фізичного розвитку дітей дошкільного віку

Інноваційні технології фізичного розвитку дітей дошкільного віку

Актуальність програми зумовлена специфікою організації освітнього процесу  та новими умовами, що висувають соціальні процеси в суспільстві до педагогів. Мета фізичного розвитку дитини визначається необхідністю створення фундаменту її фізичного здоров’я, враховуючи вікові особливості зростаючого організму. Дуже важливо, щоб фізичне виховання проходило правильно. А для цього необхідно розуміти його роль і важливість у розвитку особистості, що пов’язане з інтелектом: щоб працювати розумово потрібно затратити деяку кількість фізичних сил. Дитина, з фізичною підготовкою, більш вимоглива до самої себе, у неї з’являється почуття товариськості та праці в колективі. Витривалість дитини формується у процесі занять фізкультурою. Можна також зайнятися яким-небудь видом спорту, що допоможе оздоровити весь організм. Дитина може віддати перевагу спортивним іграм, а може зануритися у важку атлетику або плавання. У дитини потрібно виробляти потребу займатися фізкультурою і спортом. Лише такий підхід у фізичному вихованні дозволить зміцнити волю дитини, розвинути працездатність і зробити більш досконалим  її фізичний стан.

Мета програми: Аналіз  інноваційних технологій щодо фізичного розвитку дітей дошкільного віку

Освітні завдання програми:  розвивати уміння аналізувати теортетико-практичні аспекти щодо фізичного розвитку дитини дошкільного віку; створювати умови для оптимального фізичного розвитку дитини дошкільного віку; самоудосконалювати та опановувати знання в практичному вправлянні   та програванні ігор, які можна використовувати як найкращий варіант для будь-якого ігрового дня, домашнього догляду за дітьми або вранці чи вдень із вихователем.

Цільова група: методисти, науковці, психологи,  тьютори, вихователі, вчителі, управлінці. Освітня програма передбачає можливість подальшого розширення та поглиблення професійних знань, умінь, навичок педагогічних кадрів у системі неформальної та інформальної освіти.

 Програмні результати навчання:

Знання:

 • Теоретичні знання про фізичний розвиток дитини дошкільного віку
 • Знання про розвиток творчої особистості

Уміння (навички):

Практичні навички щодо як розвивати основні фізичні якості дитини; основи корекційно-оздоровчої гімнастики; які потрібні умови для оптимального фізичного розвитку дитини дошкільного віку

Установки до:

 • інноваційності
 • творчості
 • креативності
 • професійного самовдосконалення.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

  1. Формування здоровʼязберігаючих компетенцій дітей
  2. Інноваційні технології фізичного розвитку дошкільників
  3. Умови для оптимального фізичного розвитку дитини
  4. Практичні вправи

За участь у вебінарі ви отримаєте:

 1. Сертифікат учасника вебінару, в якому зазначається кількість прослуханих годин (3 год).
 2. Презентацію з матеріалами.
 3. Відеозапис трансляції вебінару.

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти


Організаційний внесок за запис вебінару, що триває 1,5 години, сертифікат підвищення кваліфікації (3 академічні години, кредит ЄКТС – 0,1) – 200 грн.

Оплатити онлайн


Графік вебінарів Графік проведення тренінгів та майстер-класів ОСВІТНІЙ WEEKEND    

Skip to toolbar