Академія інноваційного розвитку освіти

Дистанційний курс “Створення сайту за допомогою системи управління контентом Word Press”

Дистанційний курс “Створення сайту за допомогою системи управління контентом Word Press” призначений для педагогів та тренерів, які прагнуть створити власний сучасний сайт.

Впродовж курсу слухачі ознайомляться з тим що таке Word Press, як встановлювати Denwer, як завантажити та налаштувати Word Press, навчаться обирати потрібну тему Word Press, наповнювати та організовувати контент на сайті. Здобудуть навички розширювати функціонал сайту за допомогою плагінів, зроблять перенос сайту з локального сервера на реальний хостинг в інтернеті.

По завершенню курсу слухачі створять власний сучасний функціональний сайт.

Оплатити онлайн

Після кожного дистанційного курсу учасник отримує електронний сертифікат. Після проходження двох 3-тижневих за один календарний рік, що становить 30 год. кожний учасник отримує оригінальний сертифікат з мокрою печаткою Академії інноваційного розвитку освіти. Дані сертифікати зараховуються у підвищення кваліфікації, оскільки вони повністю відповідають вимогам пункту 13Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників”, що затверджений постановою Кабінету Міністрів України №800 від 21.08.2019 р., і набув чинності 03 вересня 2019 року.

 

Подати заявку на участь у дистанційному курсі можна за посиланням, яке розташоване нижче.

 


Дистанційне навчання Distance workshop ⇒

 

Skip to toolbar