Академія інноваційного розвитку освіти (АІРо)

Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”

Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя”

Дистанційний курс “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” створено для педагогів, які прагнуть використовувати хмаро орієнтовані технології у навчанні. Цей курс допоможе вчителям, використовуючи цифрові технології, проектувати навчально-виховний процес за допомогою Google сайтів. Впродовж курсу слухачі ознайомляться з таким інструментом як Google сайти, проаналізують можливості цього інструменту, створять власний сайт для навчання.

Розвиток інформаційно-цифрової компетентністі слухачів на дистанційному курсі “Сайт як педагогічний органайзер вчителя” дозволить використувувати інструмент Google сайти для організації перевернутого навчання, групової роботи над учнівськими проектами, створення тематичних сайтів, реалізації соціальних проектів.

Навчання триватиме протягом двох тижнів.

І тиждень навчання: знайомство з інструментом Google сайти.

Завдання: ознайомитися з можливостями інструмента Google сайти, а саме створення сторінок сайту, додавання Google документів, презентацій, таблиць, календарів, карт та відео на сайт, налаштування доданих об’єктів для перегляду користувачами, вибір дизайну сайта, додавання співавторів, створення сайту за зразком;

ІІ тиждень навчання: проектування власного навчального сайту.

Завдання: розрорбити макет навчального сайту, сформувати комплекс навчальних матеріалів для учнів з предмету, наповнити та опублікувати власний навчальний сайт.

Подати заявку на отримання рахунка-фактури

Подати заявку на участь у дистанційному курсі можна за посиланням, яке розташоване нижче.

Дистанційне навчання Distance workshop ⇒

 

Перейти до панелі інструментів